Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudom egy film címét, de...

KakaSKA88 kérdése:

Nem tudom egy film címét, de van egy kis emlékem a filmről. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Szóval: Ez egy házibulis sztori,van benne egy csomó ember de az érdeklődésemet egy olyan fiatal keltette fel aki elég furcsán öltözködik.'90-es években játszódik a film!A srác felzselézett hajú kabátos srác akinek a fején ilyen furcsa szemüveg van,asszem valami úszószemüveg,No nem is ez a lényeg hanem az hogy elmegy a buliba és kavar egy csajjal,mondja a csajnak hogy majd visszajön csak előkészül a dugáshoz,felmegy a ház felső emeletére ahol rossz a zár,bemegy oda egy csaj de olyan ügyetlen hogy becsukja az ajtót így mindketten bent ragadnak.

Kb.ennyi amire emlékszem,de majd még megkérdezem a haverokat hogy ők tudnak e valamit erről


2017. jan. 6. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyar vegen lattam ezt a filmet... De most semmi penzert nem jutna eszembe a cime.. Viszont tudom hogy ki van benne xdd


Az alkonyatbol a Culen(tokom tudja jogyan irjak) a doktor, az idosebb culen van benne fiatalon.

Port.hu-n keress ra az alkonyatra ott pedig a ferfire es a filmjei kozott tuti megtalalod!

Ha megsem, akkor sajnalom, sok sikert

2017. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!