Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok a Star Wars Rebels...

Láttátok a Star Wars Rebels 3. évadának második felének előzetesét? :O

Figyelt kérdés

Mik a vélemények?

https://www.youtube.com/watch?v=upN-7ALj2OU


2017. jan. 5. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ütősnek ígérkezik.
2017. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden egyes pillanatát élveztem de az utolsó 10 másodperc az szánalmas volt. Ez az ObiWan vs Maul baromságtól a hideg is kiráz. Aki nem egy értelmi fogyatékos az vágja h ebből úgyis az lesz h Maul meghal. De kérdem én akkor minek hozták vissza annó a történetbe ha most meg ugyanaz lesz a vége mint a baljós árnyakban ugyanaz öli meg.. ez fantáziátlan nagyon. De a sok idióta meg írja h huu epik fight lesz huu de jó...ViccxDD
2017. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy ilyen biztos benne hogy Maul meghal? Aki egyszer túlél valamit, azt másodszorra se fogja megölni. Sőt, a Tatuinon nincs is hová ledobnia. Bár igazából lényegtelen. Nekem Darth Maul már meghalt a Naboon, hülyeség volt visszahozni.
2017. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Onnan veszem h meghal Maul h obivan benne van a 4ben Maul meg nem ..Es van akinek tetszik ez az ObiWan Maul mizeria. szanalmas fantaziatlan lustak ezek az irok ha Mault Obi Wan oli meg. Es nagyon sok helyen ezt epic harcnak gondoljakxDD hat vicc komolyan.. ezert mondom ha igy lesz minek hoztak visza a tortenetbe ha a ugyanaz lesz a vege mint a naboon. egy maroknyi star wars fan jobb tortenetet irna mint ezek.
2017. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként úgy tudom, h Lucas ötlete volt visszahozni....
2017. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!