Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe?

Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Még gyerekkoromban, a '90-es években láttam valamikor egy amerikai filmet, talán dráma lehetett, de nem biztos.

Amire emlékszem: egy fehér családdal (apa, anya, kislány, nem tudom volt-e más) közeli barátságba került egy néger férfi, Simon (úgy ahogy írom a nevét, és nem Szájmon), aki egy "Jobb jövő" nevű cégnél dolgozott, családsegítő lehetett, vagy valami ilyesmi.

Tudom, nem sok infó, de tényleg csak ennyire emlékszem, úgy 20 éve láttam, már arra sem emlékszem, hogy mi volt a lényege! :(

Akinek mégis dereng valami, van ötlete, nagyon megköszönném! :)



2016. nov. 21. 18:07
 1/1 A kérdező kommentje:
Még annyit, ha esetleg számít valamit, a családsegítő ellenére ne valami öltönyös fazonra gondoljatok, Simon ilyen melegítő szabadidőruhában volt (kapucnis felső, sportcipő)
2016. nov. 21. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!