Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Paranormal Activity vs. REC?...

Paranormal Activity vs. REC? Neked melyik tetszik (jobban)?

Figyelt kérdés

Mindkét filmet láttam már, szerintem a P. A. nagyon rossz, nem félelmetes, kiszámíthatóak a történések. A REC 1 pár fokkal jobb, de az se az a tipikus "nem alszok 1 hétig" horror. 1 szóval szerintem a REC jobb.

Szerinted melyik a jobb? Ha volt olyan horror, ami illik a "nem alszok 1 hétig" filmek közé írd le a címét! Köszi =)


2010. ápr. 26. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a rec jobban bejött a paranormal activity kicsit uncsi :/ sztem
2010. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
am az első vok és a sötétség leple azt tudom ajánlani;)
2010. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ízlések és Pofonok :p nekem már a fűrész filmek (mind a kettő amit láttam) is min. 2 heti nyugtalan alvást biztosítanak. Fent említett filmeket nem láttam, csak trailert, épp azért mert szerintem hetekig nem bírnék normálisan aludni... És nemcsak aludni hanem nyugodtan lenni úgy általában, amikor már este van... (viszonylag nagy házunk van, értelemszerűen este jó sötét a legtöbb helyen, nekem meg beindul a fantáziám és már is szellemekt látok/hallok mindenfele)

Azt hiszem a hozzám hasonlókra mondják hogy gyenge idegzetű:) Bocsi az offért:)

2010. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem mind2 film nagyon ratyi volt, de ha valasztani kell akkor a REC azert sokkal jobb volt mint a P.A
2010. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!