Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek olyan filmeket...

Ismertek olyan filmeket amiben meztelen fiúk/férfiak vannak?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta keresek ilyen filmeket mert minden filmben csak a nagy mellű és fenekű nőket látom akiknek látszik a nemiszervük is.Én most egy olyan filmet keresek amiben vannak pasik akik teljes meztelenek es látszik szintén a nemiszervük.Inkább egy olyan filmet keresek amiben egy helyes fiú van de ha éretteb vagyis egy férfi az is jó:)Rémlik egy filmből egy olyan részlet,hogy egy egyenruhába öltözött tanár azt mondja a gyerekeknek:

"Álljatok fel"

És ők teljesen anyaszült meztelenül felállnak és elmondják a himnuszt vagy egy verset.Ha nem csal az emlékezetem egy börtönben vagy egy nem mondern iskolában játszódik kb. 1930-1970 között és még hozzá tenném hogy a gyerekek 14-19 évesnek látszódtak és látszódott mindenük.Ha tudtok ilyen filmet vagy ennek a filmnek a címét kérlek írjátok meg kommentben!

Köszönöm szépen!

Bocsi ha túl hivatalosan írtam nem tudom mennyire közvetlenkedhetek:)



2016. okt. 8. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Es meg en hittem hogy beteg izlesem van :o
2016. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A felhasználó ***** válasza:
2016. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok olyan van, ahol egy-egy pillanatra látszódik, de gondolom nem ilyenekre vagy kíváncsi. Ha mégis:


A berlini olimpia

Brian élete

Schindler listája

Hullámtörés

Werckmeister harmóniák

Kerülőutak


Most ezek jutnak elsőre eszembe.

2016. okt. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1-es kommentelő:Azért írtam ki mert a barátnőmmel ha vígjátékot nézünk állandóan a pucér csajokat látom:D

Ami elég szuper de szerinte nem ezért "női aggyal" gondolkozva ki írtam ezt a kérdést.:D

2016. okt. 9. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
jojo azt ertem, ez engem is idegesiteni szokott, csak hat teljesen pucer se legyen mar aza fiu az kicsit mar undorito erted :DD
2016. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja amugy igy most hirtelen a Magic Mike jut eszembe :DD na abba konkretan mutatjak ahogy a pasi a farkat pumpalja :DD
2016. okt. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom minden kommentelonek!johetnek meg😂😂
2016. okt. 9. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

szóval szerinted szuper, hogy mindenhol pucér csajokat mutatnak, a barátnőd szerint viszont nem, és erre te megpróbáltál női aggyal gondolkodni, de csak addig jutottál, hogy megfordítod a dolgot és pucér pasikat keresel neki...


mi lenne, ha megpróbálnál BESZÉLGETNI a barátnőddel arról, hogy neki miért nem tetszik, hogy pucér csajokat mutogatnak és méginkább arról, hogy mi tetszik, mire kíváncsi, mi foglalkoztatja, mi mozgatja meg a fantáziáját, esetleg mi hozza lázba, vagy egyenesen szexuális izgalomba?

egy ilyen beszélgetéssel sokkal érdekesebb dolgokat tudhatnál meg a lányok és különösen a barátnőd gondolkodásáról, ízléséről, nem utolsó sorban a vágyairól is, mintha te próbálsz meg női aggyal gondolkodni, ami jól láthatóan marhára nem megy neked...


mondom neked mindezt annak ellenére, hogy én is pasi vagyok, de engem sem csak a pucér csajok érdekelnek a filmekben...

2016. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!