Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná az energia...

Valaki elmagyarázná az energiaszinteket a Dragon Ball Superben?

Figyelt kérdés

Nem úgy volt, hogy ha Goku erejét 6-nak vesszük, akkor Beerus 10, Whis pedig 15?

De most ha Goku benyomta a Kaioken X10-et a SSB-ra, akkor nem lett 60 az ereje?

Szerintem ez teljesen felborít mindent.


2016. szept. 7. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mivel a kaioken nem azt jelenti,hogy 10x erősebb lett. Kaioken csak egy ki növelési teknika azóval 10x annyi kit szabadot fel mint az 1x kaiokenbe. Sztem kb most beerus szintjén van de akira toriyama azt mondta,hogy nem lesz olyan erős mint beerus szóval nem tudom.
2016. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy kb semmit nem láttunk abból hogy milyen az igazi erőszintje Beerusnél, Whis-t ugye meg harcolni sem láttuk. A Kaioken-re meg nem nagyon szabad építeni.
2016. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat ja... De ha mindenheten szinte elmarad mint mostanaba akkor 20 ev mulva se fogjuk megtudni.
2016. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Goku ereje 6?._. Nemtudom hogy normál vagy vagy nem -.- Jaa igen budokai tenkaszar-ból szedted, és az még csak nemis a power levelt (enegira szinteket szaran mondva) mutatja
2016. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4# azt hiszem valami ottani ember mondta ezt. Miért nem az? Kaioken nélkül jelenleg "sehol sincs".
2016. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!