Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki győzne szerintetek egy...

Ki győzne szerintetek egy Saitama vs Doomsday harcban?

Figyelt kérdés

Tegnap megnéztem ezt az új Superman filmet (Batman vs Superman), és a végén lévő harcon elgondolkoztam, hogy ha ennyire nehezen ment nekik a Doomsday elleni harc, akkor Saitamának is meggyűlt volna vele a baja? :D


Tudom! 2 teljesen más világ, én viszont mégis összeolvasztom őket. Nem kell a ki oktatás.


Olyanok válaszoljanak, akik látták a fenn említett filmet és az One Punch Man 12 részes anime sorozatot.

Aki baromságot, offot vagy kioktató stílusban szól hozzá, dislike + jelentése.


Én Saitamát hoznám ki győztesnek. Egy sima győzelmet jósolnék neki. :D Vélemény?


2016. aug. 30. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Saitama győzne. Egy ütéssel. Még Borosst se közelíti meg Doomsday, ugyanis nem tud olyan mértékben regenerálódni. Boross össze tudta szedni magát atomjaiból is, mert volt ilyen regeneráló gömbje. Anélkül, már elég hamar kidöglene, elég lenne egy közepes ütés is hozzá, az atomjaira szedné. Amúgy szerintem Borossal is csak játszott, ha akarta volna az elején egy Komoly ütéssel lenyomja(amit a végén használt).
2016. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!