Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem lett több évada A...

Miért nem lett több évada A Bárka (El Barco) című sorozatnak?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a harmadik évadod és az utolsó résznél csak így néztem hogy most mi a franc történik. Az egész sorozat jól meg volt csinálva, hosszú részekkel, kidolgozott történettel izgalmas volt az összes rész, de a végét úgy összecsapták amennyire csak lehet, teljesen kiakadtam:D Rengeteg kérdésem maradt még, amivel biztos hogy nem vagyok egyedül. Lesz rá még esély, hogy valaha csinálnak folytatást? És miért hagyták így a végét?

2016. aug. 24. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A kevés nézettség miatt elkaszálták. Én is sajnáltam, hogy úgy lett vége ahogy. Sok mindenre nem is kaptunk választ. Pl. Ulises akkor meghalt vagy sem? Ha nem, akkor ki mentette meg? Mi lett Buborékkal? Vagy az űrhajósokkal, akiknek leesett a hajójuk? És a végén mi volt az a földrengés? Újra indult a részecskegyorsító, aminek következtében a maradék ember is meghalt? Stb. Úgy tűnik, soha nem fogjuk megtudni már ezekre a választ.
2016. aug. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! hogy tetszett amúgy a sorozat? én jelenleg nézem, még csak most végzem ki a 2. évadot
2016. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon bejott vidam izgalmas kis sorozat a legelejen kellett varni kicsit hogy beinduljon de utana mondhatni minden resz izgalmas mindig tortenik vmi alig tudtam megallni a reszek vegen hogy ne nezzem meg egybe az egesz evadot:D e vege viszont szornyu lett kar ezert a jo sorozatert de nem spoilerezek majd ha eljutsz oda meglatod de meg ezt leszamitva is azt mondom hogy megeri megnezni:)
2016. szept. 6. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!