Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dragon Ball Superben nektek...

A Dragon Ball Superben nektek mi tetszik? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
A Dragon Ball Z után az én véleményem szerint a Super az csak arra jó hogyha az ember nagyon unatkozik és valami humorosat akar látni akkor az éppen aktuális új részt nézze meg mert egy kis popcorn-al nézhető anime.Ha valaki szerint ez egy súlycsoportban van a Z-vel magyarázza már el hogy miért gondolja ezt ? Goku karakteréből egy óvodás hülye gyereket alkottak,Vegeta továbra is alázva van mindegyik ellenségtől is még az a lila lekvár is megölte majdnem.Trunks és Gohan valamint Piccolo karekteréből egy törékeny tini lányt csináltak, ők az anime legnagyobb szégyenei.Itt van még Beerus és Whis, egy anorexiás kutya a pusztítás Istene és a kutya mentora pedig egy homoszexuális alak és semmit nem csinálnak csak esznek és ha nem kapnak finom kaját bosszúból elpusztítsák a bolygót mert hogy ők annyira erősek hogy az egész életük unatkozásból áll.Amit még meg kell említenem hogy "Black" tűnt a legszimpatikusabb gonosz karakternek de végül kiderült hogy egy olyan Kaioshin tanonc átalakulása akit SSJ2be padlóra küldütt Son Goku másodpercek alatt.A rózsaszín hajú átalakulásáról meg inkább semmit nem írok le.Aztán a hab a tortán hogy már a sorozat elején bemutatták ugye a leges legerősebb karaktert aki ugye már nem harcos meg nem is Isteni szintű karakter hanem a legek legje a " mindenség királya " aki egyébként egy smile semmi több.A harcok pedig 1-2 részesek és nagyon gyorsan pörögnek az események,rohan előre az egész sorozat és teljesen azt a hatást kelti az anime hogy gyorsan összecsapunk a nézőknek kb 100-150 részt és egy jó nagy adag pénzt zsebre teszünk és kész roló lehúzva.A Dragon Ball Z-vel egy napon sem lehet említeni a Supert.Alig emeltem ki pár dolgot de már ezek tönkre teszik szerintem ezt az animét.Szóval azt szeretném tudni hogy kinek miért tetszik ez az anime ?Még is mi a jó a Superben ? Kiváncsi vagyok minden véleményre.
2016. aug. 22. 05:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg leszek kövezve, de szerintem pont olyan gyenge mint a Z. A sorozat egyetlen jó tagja a sima Dragon Ball volt,amely még felépített egy világot és a harcoknak volt tétjük. A Z már csak ugyanazt ismételgette újra meg újra, csak bedobtak pár új karaktert. Fel kellett volna vállalni, hogy Gokut lassan kiírják és Gohan vette volna át a főszerepet, de nem merték.


Szóval a Super kellemes, szórakoztató limonádé, nem is szabad tőle többet várni.

2016. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!