Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » GAME OF THRONES! A Frey...

GAME OF THRONES! A Frey család kire esküdött fel mint zászlóvivő?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy a Tully családra,ám amikor kirobbant a háború, Hoster és Edmure miért nem hívta össze a zászlóvivőit a folyóvidéken,ahogyan Robb tette Északon?


Egy csomó alkunak,követelésnek és eskünek eleget kellett tenniük Robbéknak,hogy egyáltalán átkelhessenek az átkelőn,és kapjanak pár embert,pedig árulásnak számítana,ha a hűbérúr hívására nem jönne egy zászlóvivő.


Hogy is van ez?


2016. aug. 17. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Robbék lázadók voltak a trón ellen. Melléjük állni árulás. Ezért nem olyan egyszerű.


Ezenkévül Walder Frey egyik fia, Emmon feleségül vette Tywin húgát. Tehát a családi kapcsolatuk a Lannisterekhez fűzi őket már régóta.

Walder ezért ajánlotta fel Robbnak, ha elveszi a lányát, akkor őt fogja támogatni, mert mégis magasabb pozíció egy királynő apjának lenni.

2016. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja, és Hoster Tully beteg volt, nem tudott kimozdulni sem, így nem tudta összehívni a kisebb házakat. Illetve lehet nem is gondolták, hogy Robb háborúba fog indulni. Plusz a Riverlands/Folyóvidék házai sokszor ellenségeskednek egymással.
2016. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom,de a Frey család kb minden más családdal kapcsolatban áll házasságok útján. Amikor meghalt Hoster,és átvette az uralmat Edmure,aki az Északiakat támogatta,meg lehetett volna tenni.


Ha még a teljes folyóvidéket sem tudhatnám a hátam mögött,nem követtem volna el egy Karstark lefejezést,és egy Walder Frey megsértést mindenesetre.

2016. aug. 17. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy sok másik házzal kapcsolatban állnak házasságok útján. Ettől még a Folyóvidéken laknak, ahol a Tully ház a fő ház, így rájuk vannak felesküdve.

Illetve voltak, mivel ugyebár az esküvő után a Freyek lettek a Folyóvidék urai.

2016. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!