Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Holnap mennénk a baratnoimmel,...

Holnap mennénk a baratnoimmel, de az egyiküknek nincs diákja. Be tudunk így menni, vagy neki teljesaru jegyet kell vennunk?

Figyelt kérdés
Az egyik lánynak nincs diákja, de moziba szeretnénk menni. (Budapesti mozi). Van ahol nem kérik? Ha igen hol, melyik filmnel

2016. aug. 11. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
neki teljes árú kell..vagy menjetek elsőelőadásra,az olcsóbb, mint a felnőtt, és nem sokkal több,mint a diák
2016. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig kérik, legalábbis kérniük kell, bár már régóta nem voltam moziban, de mondom kérniük kell. Persze a boltokban is kéne kérniük személyit az eladóknál, ha piát veszel, aztán nem mindenhol kérnek, szóval nem kizárt, hogy van olyan hely, ahol nem kérik. Ha léteznek még független mozik. Mert a Cinema City-sekbe biztosan kérik, ezek a nagyobb hiperekkel állíthatóak párhuzamba, ahol meg esetleg nem kérnék, az meg a kisboltokkal, szóval a konklúzió: olyan mozit kell keresni, ami olyan, mint egy kisbolt. :D
2016. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahová én járok ott lecsippantják a diákokat.
2016. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor teljesarut veszünk neki :) harmadik, te hova jársz?
2016. aug. 11. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!