Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok ütős, fordulatos...

Ajánlanátok ütős, fordulatos thrillereket?

Figyelt kérdés

Lehet lélektani, bűnügyi, más műfajjal kevert (horror-thriller, dráma-thriller, sci-fi-thriller, stb).

Már nagyon kezdek kifogyni belőlük. Sok hasonló kérdést megnéztem, de a legtöbb ajánlott filmet már láttam.


Leginkább ilyesmik a kedvenceim, hogy legyen valami alap: Jacob's Ladder, Se7en, Silence of the Lambs, Usual Suspects, Fight Club, Primal Fear, Pi, Barton Fink, Identity, Donnie Darko, The Machinist, Memento, Black Swan, Shutter Island, Cube, Stay!, Mulholland Dr., (hogy csak párat említsek)


Megköszönném, ha ajánlanátok olyanokat, amik hozzák ezek színvonalát, lehetőleg jó sokat, hátha van, ami újdonság lesz.



2016. aug. 9. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
John Doe: Vigilante Exclusive
2016. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az árva

1408

A vizsga

A háromszög

A sziget

A 23-as szám

Időbűnök

Eredet

Magasfeszültség

A tökéletes trükk

Ismeretlen férfi

Megérzés

Pánikszoba

A fülke


Remélem akad közte olyan amit nem láttál.

2016. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Még kifelejtettem:

Más világ

Forráskód

Árvaház

A Stonehearst elmegyógyintézet

2016. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vizsga, Pillangó hatás, A szomszéd, Veszett a világ, Az országút fantomja, Angyalszív, Ragyogás, Halálos árnyék, Kóma, Fargo, Játsz/ma, Farkas, Vadidegen, Más világ, A hűtlen, Temetetlen múlt, Gothika, Az ördög ügyvédje, Holtodiglan, Rosmary gyermeke, Hetedik érzék, Szellemhajó, Felelősségük teljes tudatában, Acopalytico, Tortúra, Kéz amely a bölcsőt ringatja, Dermesztő szenvedélyek, Megcsalatva, One hour Photo, Meztelen ebéd, Egy ágyban az ellenséggel.
2016. aug. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rossz álmok The gift
2016. aug. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinél láttam olyat, ami eddig még kimaradt, mentek a zöld mancsok!
2016. aug. 23. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!