Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik (valószínüleg) Erdélybe...

Melyik (valószínüleg) Erdélyben játszódó, ijesztő film/sorozat lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb. két éve adták valamelyik csatornán. Nem horror film, de azért vannak benne durva jelenetek. Ha jól emlékszem Erdélyben, régebbi időkbe játszódik. Az volt benne, hogy utaznak egy lovas kocsival, de elromlik valami ( ha jól emlékszem a tengely tört el, vagy egy kerék lazult ki). A kocsiban volt egy előkelőbb lány, egy pap,és még néhány ember. Megálltak egy fogadóban, de nem tudták, hogy a fogadós meg szokta ölni a vendégeit. Az egyik fiú "összebarátkozik" a fogadós lányával, és ő mondja el hogy az apja szokott gyilkolni. A vacsoránál az egyik vendék szeretne repetázni a levesből, mire a fogadós azt mondja hogy nyugodtan menjen oda a lábashoz és vegyen még, de amikor vesz a fogadós hátulról odamegy és bele fojtja a forró leveses lábasba.

A fogadós felesége meggyón a papnak, de mivel sütőrácsot használtak, a pap nem tekinti gyónásnak.

Volt benne medve is akitől féltek.

Még egy olyan jelentere emlékszem, hogy valaki valakit belökött egy szakadékba, aminek az alján volt egy folyó, és azt hitték, hogy meghalt, de túléte.

Remélem valamennyire érthető voltam.



2016. aug. 7. 14:03
 1/3 Edward Scissorhands ***** válasza:
A címe A Vörös Fogadó. :)
2016. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2016. aug. 15. 21:28
 3/3 Edward Scissorhands ***** válasza:
Szívesen! Én is láttam kb két éve, mikor a tévében adták, majd újra megnéztem többször is. :)
2016. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!