Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harcában Bran-nek mi...

A Trónok harcában Bran-nek mi a szerepe?

Figyelt kérdés

SPOILER !!!!!


Szóval Bran most a háromszemű holló aki a láthat dolgokat a múltból. De ez miért jó ? Miért tartják őt olyan fontosnak ? Oké most lehet hogy majd Jonnak elmondja, hogy igazából az apja egy Targaryen volt és nem ned, de ennek nem lenne sok értelme.

A mások ellen ezt a képességét pedig nem tudom mire használhatná.


Aki jobban megértette a sorozatot az elmagyarázná nekem ?


Előre is köszönöm ! :)



2016. aug. 7. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A sorozatban a barlang, amiben az öreg volt, "védett" helynek számított, ahová a Mások nem tudtak bemenni. Mikor Bran a látomásában találkozott a Másokkal, akkor a Night King megérintette és emiatt mindenhová követheti Brant, így betudott menni a barlangba is.

Most Bran a Falra tart, ebből következik, hogy ha Bran átmegy a Fal déli oldalára, akkor a Mások is simán képesek lesznek átsétálni a Falon, mivel az már csak egy nagyon magas fal lesz. Így Bran miatt elbukhat az emberiség.

A múltat látni azért jó, mert tanulhat mások hibáiból és akár megoldást találhat a Mások legyőzésére is. Azonban van, hogy a jövőt is láthatja, ami zavaró lehet.


A könyvben meg majd meglátjuk mi lesz.

2016. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

" lehet hogy majd Jonnak elmondja, hogy igazából az apja egy Targaryen volt és nem ned, de ennek nem lenne sok értelme"


MIÉRT NE LENNE ENNEK ÉRTELME?

2016. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bútylubátya ***** válasza:

Igen, 2.válaszoló, de az biztos, hogy nem CSAK ennyi a szerepe.


Valószínűleg a Mások elleni harcban vállal fontos szerepet. Nem csak a múltba nézés által - más dolgokat is tanult a Háromszemű Hollótól, pl. vargképességek használata, és még ki tudja mi minden. Én nem láttam a sorozat nagy részét, tehát nem tudom, hogy abban benne van-e.

2016. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3:


Egyetértek veled.


Arról nem is beszélve, hogy mivel Eddard, Robb és Rickon meghaltak, ő a törvényes örököse az Északnak. (Jon csak egy fattyú és Sansa és Arya hiába élnek, a fiúk előbb vannak az öröklési rendben a lányoknál).

2016. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!