Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Így neveld a sárkányod jó egy...

Így neveld a sárkányod jó egy 6 éves gyereknek?! SOS!

Figyelt kérdés
Azt írja,hogy 12 év alatt felnőttel.Ami elég életszerűtlen is,hogy egy 12 év alatti egyedül menjen.De jó egy 6 évesnek???!!!Olyanok írjanak,akik látták!!SOS!!!
2010. ápr. 18. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy elvinném. Kicsit megrázó szerintem a vége. Nem olyan vészes, de egy 6 éves gyerek ahhoz van szokva, hogy a meséknek mindig jó vége van, nem biztos, hogy ezt értené.
2010. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Persze hogy jó én is ott voltam(10 év) és vittük a 6 éves unokatesómat odavolt érte!!!!!!!
2010. ápr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Kicsit megrázó szerintem a vége. Nem olyan vészes, de egy 6 éves gyerek ahhoz van szokva, hogy a meséknek mindig jó vége van, nem biztos, hogy ezt értené."


Mi történik pontosan?Meghal a sárkány?És ha igen,ez mennyire megrázóan van ábrázolva?

2010. ápr. 18. 09:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem pontosan hogy történik?
2010. ápr. 18. 09:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
keresztfiam 5 éves,neki tetszett. a végén a kisfiú elveszti a fél lábát,és a sárkány bátoritja. megfordul a helyzet,mert az elején meg a fiu segít a farkavesztett sárkánynak..de ne vidd el a moziba,töltsd le innen: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy élmény moziban a rajzfilm!

Gyerek függő, hogy való-e 6 évesnek. Ha lekötik az egész estés rajzfilmek, szerintem semmi akadálya. Vannak túl érzékeny gyerkőcök, de szerintem a mai világban, annyi inger éri őket, hogy nem ez a rajzfilm, amitől tartani kellene.

És a vége egyáltalán nem nyomasztó. Elveszíti az egyik lábát, de olyan fém lábat kap, amivel a sárkány fogyatékosságát tudja ellensúlyozni, és csak együtt képesek repülni.

2010. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Off: 13:43, nagyon köszönöm, már kerestem, hogy tölthetném le a filmet, de mindenhol csak az előzetes volt fent :)


Kérdezőnek: Én nem nézetném meg az én 6 évesemmel, mert nagyon érzékeny, biztos megijedne a nagy sárkánytól, meg a végén a harci jelenetektől. Mondjuk ez tényleg gyerekfüggő, nem minden kicsi egyforma, de azért szerintem nem véletlenül van rajta 12-es korhatár. Bár igaz, hogy egy 6 éves gyerek alapból se jár egyedül moziba, legalábbis remélem.

2010. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm...eddig én hétszer láttam, hiába vagyok már felnőtt, mind a hét esetben sikerült könnyeket csalnia a szemembe :) Más kérdés, hogy egy hat évessel beülnék-e vele...a nagy sárkány a végén lehet, hogy ijesztő lesz a végén egy picit, és a film végét se fogja érteni, de a többi rész...élvezni fogja :) És mindannyiszor amikor láttam a moziban a fő korosztály a teremben 5-15 évesig volt, persze mind szülőkkel..és az egész mozi élvezte, a végén pedig egy emberként rökönyödött meg mindenki a nem várt fordulat láttán... :)
2010. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, 6 évesnek akárhogy csűrjük csavarjuk... nem...
2012. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Suzano Hitomi válasza:

Az én öcsém volt vagy 2-3 éves mikor ezt otthon látta, nem tetszett neki nem is ijedt meg

az unokaöcsém 5-6 éves volt mikor látta és ő sem ijedt meg a sárkányoktól, és csak egy kicsit kellet magyarázni neki a végét

Plusz ma már MINDEN mese, amiben egy nano kis harc van vagy valami érzelmi rész az már mind minimum 6, legtöbb 12 karikás

na most, az öcsém most 4 éves, és az egyik kedvence a ParaNorman, 12-s, és az összes mese amit eddig megnézett, legyen az a Minimaxon, a Disney, az otthoni filmjeink közül, az mind minimum 6-os volt, az egyetlen mese, ami kivételesen nem, az Csipet Csapat

Még a Két pasi meg egy kicsin is, amíg néztük, velük röhögcsélt a nappaliban és most is azt hajtogatja: "Nézzünk Charliet!!"

Az uncsitesóm meg kb. ugyanez csak kicsit idősebbben

Szóval ezeknek a korhatároknak a nagy része csak védelem a gyártók számára, ha egy gyerek megijed a rajzfilmtől, vagy nem érti azt, vagy netána szülők háborodnak fel valami apró tartalomban

Bár jó vannak jogosak, pl megértem miért 12 karikás a ParaNorman meg a Chihiro szellemországban, de ha ezek 12 karikások, akk a bosszúállok meg thor 1,2 miért felel meg MINDEN korosztálynak, he?

2013. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!