Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star warsról milyen mese féle...

Star warsról milyen mese féle sorozatok készültek?

Figyelt kérdés
A rebelst láttam , még milyenek vannak ? :)

2016. júl. 25. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A klónok háborúja. Sokkalta jobb mint a rebels
2016. júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :D
2016. júl. 25. 09:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A klónok háborújának van egy 2003-as változata is. Az nem animált hanem "rajzolt" mesefilm/sorozat. Az vezeti fel a Sith-ek bosszúját, ott jelenik meg először Grievous tábornok. Szerintem érdemes megnézni. Easter egg hogy a rendezőnek a felesége magyar volt, így a mesében szereplő egyik bennszülött törzs az eredeti verzióban is mond magyar mondatokat. Először angolul láttam és nagyon meglepődtem rajta. :)

Amúgy igen, ott az animált Klónok Háborúja sorozat, illetve a Lázadók. Grafikailag a Klónok Háborúja sokkal jobb, viszont a Lázadók is kezd felzárkózni. A második évad végére kissé megkomolyodott, és a harmadik évad is nagyon ígéretesnek bizonyul.

Ezek mellett ott vannak a LEGO mesefilmek, de azok kissé gyerekesek szerintem.

2016. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!