Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tarantino rajongók! Ti hogy...

Tarantino rajongók! Ti hogy rangsorolnátok a filmjeit élvezhetőség alapján? Melyik miért tetszett/a kedvencetek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Ponyvaregény - zseniális!


2. Kill Bill 1. (tudom, hogy ő egynek vette, de nem érdekel :)) - Mind a karakterek, mind a cselekmény, humor, akció rendben volt, nagyon rendben!


3. Kutyaszorítóban - Humor, izgalmas cselekmény, kiváló jelenetek.

4. Django elszabadul - Már a ku-klux-klános jelenetért kiérdemli az előkelő helyet. :)


5. Becstelen Brigantik (nekem valahogy rövid volt, mintha a cselekménynek csak egy részét vitték volna filmre.)


6. Kill Bill 2. - az első rész alapján mást, jobbat vártam. Valószínűleg jobb megítélés alá esne, ha az első nem volna mérföldekkel szórakoztatóbb.


7. Grindhouse - Halálbiztos (kicsit sok volt benne a szöveg a cselekmény kárára)


8. Jackie Brown (egyszer láttam, nemigen ragadott meg. Talán újra kéne néznem.)


9. Aljas nyolcas (nekem hiányzott belőle a tarantinoi humor, az események is elég ad hoc jellegűek voltak néha.

2016. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Kutyaszorítóban


2. Kill Bill


3. Aljas nyolcas


4. Ponyvaregény


5. Jackie Brown


6. Brigantyk


7. Django

2016. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1.Ponyvaregény


2.Kutyaszorítóban


3.Becstelen Brigantyk


4.Kill Bill


5.Django elszabadul


6.Aljas nyolcas


7.Jackie Brown


8.Grindhouse

2016. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!