Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem nagyon csajos...

Tudnátok nekem nagyon csajos filmeket mondani? Amiben van szex is. Vagy romantikus filmeket?

Figyelt kérdés

2016. júl. 13. 12:02
 1/9 anonim válasza:

VÉGZET

MERÜLÉSEK

BRAZZERS filmek

2016. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem tudom, hogy téged ez mennyire érdekel, vagy hány éves vagy, de én a LOL-t tudom ajánlani. Ha nincs bajod Miley Cyrussal (ha jól emlékszem, akkor ez egy 2012-es film, szóva akkor még nem volt ennyire vad) akkor nézd meg. Ebben az esetben az Az utolsó dal című filmet is ajánlom. A LOL csak simán LOL és nem ugyanaz, mint a LOL-zűrös kamaszok. azt még nem láttam. Bocsi hogy ilyen részletes vagyok. Az utolsó dal csak romantikus, a LOL-ban már szex is van. Most ennyi jutott eszembe, ha még lesz valami, akkor írok. :)
2016. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Előző vagyok. Az Egy különc srác feljegyzései is jó film, habár nem lány a főszereplő, de romantika is van benne. Ebben a főszereplő lesz szerelmes a lányba, akit Emma Watson alakít. Nagyon csajos és nagyon romantikus (szerintem) az Én és a hercegem 4 részes filmsorozat is. Illetve ha ráérsz ezt nézd végig: [link] nem a legjobb oldal, de jó filmek is fellelhetőek. Remélem segítettem. :)
2016. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendbeen, köszönöm a válaszokat:)
2016. júl. 18. 09:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak a testeden át
2020. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az időutazó felesége
2020. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Időgép
2020. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerelmünk lapjai
2020. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Széttört szívek háza
2020. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!