Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehetne pár kérdésem a Grimmel...

Lehetne pár kérdésem a Grimmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Milyen informáciot tudtok a 6.évadról? (pl mikor lesz az elsö rész stb)

Mikor lesz 5.évad magyar szinkronnal ?

Mit gondoltok mi lesz Nickel és Adalinnal ?



2016. júl. 7. 19:29
 1/6 anonim válasza:

A hatodik évad premierjéről július végén fognak beszélni a Comic Con-on (rendezvény), ha gondolod majd megírom mit tudtam meg:)

A magyar szinkront nem tudom, én amúgy is jobban szeretem felirattal nézni.

És Nicket és Adalindot EGYENESEN IMÁDOM!

Remélem, hogy lesz folytatása kettejük kapcsolatának^^

2016. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ÉN Adalindot hasba rúgnám, mert egy szemét, egyfolytában ármánykodik, de hát, ki hogy gondolja...
2016. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na, de most komolyan... Mit szeretsz Adalindban? :D

Eddig mindenkivel csak kicseszett, oda nyal, ahova az érdek diktál, jó nagy lotyó is, mindenkivel felcsináltatja magát és még sorolhatnám... Eddig az egész sorozatban ő okozta a bonyodalmat (Hank megmérgezése, kóma, Grimm képesség elvesztése stb...)

Az ilyet még az anyja sem szereti :)

2016. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elején ténylet szemét volt de amikor terhes lett Nicktöl akkor már segiteni akart Juliettnek is meg szerette Nicket és csak a lánya miatt ment el utána. Meg ott is bebizonyitotta hogy szeretti Nicket hogy Renhardal utána már nem kezdett ki meg utána meg mentette Nickéket mert Diana segitségével elmondta hogy mennek Nick házához a Fekete Karom tagjai.
2016. júl. 17. 08:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem, értem.

Nekem Monroe a kedvenc mellékszereplőm, az ő karaktere valahogy úgy jött létre, hogy egy fantasztikus színész kapott egy fantasztikus szerepet.

Ő kell a sorozatba, remélem nem tervez "meghalni".

Juliet viszont nem fog hiányozni, nekem sosem volt egy pozitív szereplőé

2016. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szereplő*
2016. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!