Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kit öl meg Negan a The Walking...

Kit öl meg Negan a The Walking Dead hetedik évadában? Kire tippeltek?

Figyelt kérdés

[link]

E cikk olvasásán tényleg Maggie-nek nagyobb az esélye szerintem :D



2016. júl. 4. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem Maggie lesz az. A készítők már lenyilatkozták hogy miről fog szólni a 7. évad, és abban említették, hogy ki fog derülni mi Maggie baja, mitől lett rosszul, mi is a baja pontosan.


Valószínűleg Michonne lesz az szerintem, mikor a furgonból kihozták őket, ott is az ő szemszögéből mutatták a történéseket, csak úgy mint ugye a legvégén. A másik meg hogy ugye behozták ezt a szerelmi szálat Rick-el, és már amikor csak a hajtincsét találták meg, akkor is látható volt, hogy mennyire fontos Rick-nek Michonne, ezért nyilván Rick számára sokkal durvább érzéseket váltana ki, az ő halála, mint a többieké, ezzel pedig még jobban kiéleződne a Negan és Rick közti viszály.

2016. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő sem lenne rossz választás Negannek :)
2016. júl. 4. 15:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Abraham-ot vagy Glenn-t. A képregényekben legalábbis őket öli meg Negan. De mivel szinte teljesen más a kettő, így bárki lehet, kivéve Rick-et (ő a főszereplő), Carl-t (őt nem fogja), Daryl-t (sokan szeretik, ezért nem kockáztatnak) és Maggie-t (az 1. ütés után Negan azt mondta annak, akit ütött, hogy milyen jól bírja, így nem valószínű, hogy Maggie volt az, nem hiszem, hogy kibírta volna odáig, tekintve milyen állapotban volt).
2016. júl. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Michonne sem bírta volna ki azt az ütést szerintem :) Valószínű hogy Abraham akit megölnek mert az utolsó pár részben nagyon elakart már menni valami békésebb helyre és családot alapítani azzal a csajjal(nem jut eszembe :D)
2016. júl. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az Sasha volt a fekete csaj. Hát mindenki mást mond most jelenleg . Remélem hamarosan kiderül a dolog :D
2016. júl. 5. 14:40
 6/11 anonim válasza:

Én tudom KIK haltak meg. :/ Sajnos, a helyzet az hogy 2 halott is van, és mindjárt el mondom hogy kik.

Itt a listája a szereplőknek, és hogy hányadik részben szerepelnek:

Rick - 1,4,5

Carl - 1,4,5

Michonne - 1,4,5

Daryl - 1,2,4

Maggie - 1,5

Glenn - 1

Carol - 3

Morgan - 3

Abe - 1

Sasha - 1,5

Eugene - 1,4(?),6

Rosita - 1,4,6

Tara - 6

Aaron - 1,4,5

Negan - 1,2,4

Dwight - 1,2,4

Steve Ogg - 1,5

Jesus - 5

Enid - 4,5

Father Gabriel - 4

Spencer- 4

Olivia - 4

Eric - 4

Heath - 6

Gregory - 5

Ezekiel - 3

Ez hivatalos információ, A Spoiling Dead fanoktól. Na most, Glenn és Abraham csak az első epizódban szerepelnek. :'( Valószínűleg a készítők úgy akarják földobni a műsort, hogy kettőt egy csapásra ölnek meg. Nem véletlen, hogy Glenn eddig túlélte, sok-sok haláleseten keresztül, és Abraham a képregénybe ilyenkor már rég halott volt, mert Dwight fejbe lőtte. De megtartották mindkettőjüket, hogy egyszerre 2 fontosabb szereplővel is végezhessenek. Elég durva. :(

2016. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 raawr válasza:

Fölösleges találgatni mert a rendező azt nyilatkozta, hogy az összes szereplővel leforgatták azt a bizonyos jelenetet amikor Negan megöl valakit.

Szerintem klisé lenne ha Glenn lenne az áldozat.

Pénteken jön az első előzetes a hetedik évadból, de szerintem az áldozatról nem fog kiderülni semmi.

Én is izgatott vagyok és már nagyon várom, hogy megtudjam kit öl meg Negan de sajnos erre októberig várnunk kell. :D

2016. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Juhász Alex Gábor válasza:
Ha valaki olvasta a kepregenyt tudja hogy mas korulmenyek kozott kerultek oda Neganhez. Es kiderul hogy Negan nem ol noket. Mivel ebben a vilagban "ertek" a nok altal nyujtott elvezet. Es jo penzert elcsereli azokat. Ezaltal a noi szereplok kizarva. Carl-t nem fogja megolni mivel Rick-nek nagy fajdalmat okozna es nem akarja hogy a vezetojuk osszeomoljon mivel neki erdeke hogy minel tobb elelmet es egyeb hasznos dolgokat szedegessenek ossze neki. Uegne (elnezest ha rosszul irtam) se Aron nem utne nagyot a sorozatba mivel nem szeretett szereplok + kibontakozo szemelyisegek. Abraham vagy Glenn lesz az aldozat. Szivem szerint en sajnos ugy gondolom Abraham lesz az aldozat. Ugye amikor a csaj doktort lelottek a sineknel ott a kepregenybe Abrahamat lotte le Dwight. Es ha valaki lelemenyes eszrevette a rejtett osszefuggest. A csaj egy bizonyos Orange Crash nevezetu uditoert ment vissza. Mivel Abraham voros ezert o maga az orange crash. Az utolso reszbe a hidnal fel van ira az OrangeCrash es at van huzva. Mellesleg elkezdte terzezni az eletet Sashaval. Glennt nemhiszem hogy megolik mivel a kepregenybe is ot olik meg. Biztos van Glennel nagyobb terve van a rendezonek. Ez az en velemenyem(:
2016. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Úgy tűnik Glenn megúszta, én is Abrahamra tippelek.

2016. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Michonne nem lenne rossz választás, annak ellenére, hogy szeretem, de egy túlélő-sorozatban nem kell erre alapozni.

A leglogikusabb Glenn lenne, de ő már annyiszor "meghalt", hogy már komolytalan lenne. Maggie kizárt, mert szerintem az első ütésbe belehalt volna, annyira gyenge volt akkor, és még fontos szerepe lesz később. Esetlen Abraham, de ő meg nem annyira fontos, hogy ennyire nagy feneket kerítsenek a halálának.

2016. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!