Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi értelme van az ideglelés...

Mi értelme van az ideglelés című filmnek?

Figyelt kérdés
sziasztok 25 éves vagyok,és tény,hogy az egyik legijesztőbb film amit valaha láttam,ez legalább nem csak a vérről szól,de igazából semmi nem derült ki számomra, mi történt a film végén,hová tűnt Josh? tudom,hogy 2.rész is készült,ez az első rész folytatása,vagy pedig teljesen mást mutat be a második rész.
2010. ápr. 14. 16:09
 1/6 A kérdező kommentje:
kérdőjel van a végén:)
2010. ápr. 14. 16:10
 2/6 anonim ***** válasza:
hát a horror filmeknek szinte sosincs vége és így úgyérzem értelmét veszti.. az ideglelés 1. része elvileg még valós történeten alapszik, míg a 2. már nem, és nem is azok a szereplők vannak benne.:S
2010. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem azzal van a bajom,hogy nincs vége,hanem zavaros számomra az egész,tudom hogy a 2 film között nem lehet párhuzamot vonni,de én megteszem:D a paranormal activity is hasonló film,és ott lehet tudni,hogy mi miért történik,de ebben a filmben nem igazán,ki bántja őket az erdőben? mi lett velük szerintem elég hiányos a film.
2010. ápr. 14. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Éppen ez a zseniális benne. Nem kell mindig mindent megmagyarázni egy filmben.
2010. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Fú, ez a film ez nagy rakás sz.r!
2010. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Számomra a Blair Witch Project nem zseniális, abszolút nem tetszett de elismerem hogy okosan fogták meg mi kell a népnek.

Számomra a zseniális horror Stephen King Mist-je vagy Romero Day of the Dead-je

2010. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!