Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem mondani olyan...

Edina015 kérdése:

Tudnátok nekem mondani olyan filmeket amik a tengerparton játszódnak és romantikusak?

Figyelt kérdés
Nem muszály az egész ott játszódjon csak hogy például ott ismerkednek meg egymással! Van egy film amit nagyon nagyon rég láttam alig rémlik belőle valami! De annyit tudok hogy valahogy úgy volt hogy vokt egy anya s annak két gyereke. Egy fia és egy lánya. S azt hiszem hogy valahova el kellett utazzon es addig a gyerekeket elvitte az apjukhoz mert külön voltak! Az apa közel lakott a tengerparthoz! Egy nap a lány kiment a tengerpartra es ott labdázott egy csapat fiu es megrugták őt a labdaval de veletlenül és magára öntötte az üdítőjét! Oda ment egy jo képű srac bocsánatot kérni! Atrán később összejött aval a sraccal! Aztán a lány megtudta hogy apja súlyos beteg és később meg is halt! Nem tudjátok mi a címe ennek a filmnek? Ha nem az se baj csak akkor mondjatok ilyesmi filmeket amik romantikusak és tengerparton jatszódnak,mert imádom az ilyen filmeket! 💕 Előre is köszönöm szépen!
2016. jún. 19. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a leírt film címét nem tudom, de ismerek ilyen filmeket! :)


Agyő, nagy Ő!

Ne csókold meg a menyasszonyt!

Az 50 első randi

A kék lagúna

Visszatérés a kék lagúnába

Csak veled

Kanos pasik Ibizán

Ne szólj szánk (Egy szót se!)

2016. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj,nem gond! :) nagyon szépen köszönöm!❤
2016. jún. 19. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Mamma mia!
2016. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :3
2016. jún. 20. 16:48
 5/6 anonim válasza:

Szia amire te gondoltál szerintem az:

Utolsó dal :)

2017. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó tényleg! Nagyon nagyon szépen köszönöm :3
2017. szept. 17. 23:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!