Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Tuti Gimi sorozat be van...

A Tuti Gimi sorozat be van már fejezve? Úgy értem, amerikában adnak még új részeket belőle? És ha nem, hány részes az urolsó,7. évad?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 22:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam, bocsi *utolsó*
2010. ápr. 10. 22:34
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy kint már befejezték.Azt nem tudom, hogy hány részes neten angol oldalakon nem találtál esetleg vmit?

Engem az idegesít, hogy az RTL összevissza adja le, mert nem veszi meg a jogot rá:S

2010. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezért nem ott néztem én sem :|

Néztem neten is, angol oldalakon 22 részt láttam, magyaron 18-ot... Hát nem tudom.

Egyébként köszi a választ:)

2010. ápr. 12. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:
az első válaszoló rosszul tudja, még nem fejezték be Amerikában. Április 19-én jön a következő rész (7.évad 19.rész). Én nem vagyok nagy rajongója a sorozatnak, szal nemtom hány rész lesz az évadban, de gondolom 20-22 körül
2010. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

most fejeztem be feliratosan, 22 részes:)

....érdekelne a 23. nagyon!:D

2010. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már én is rég megnéztem, miután amerikába levetítették felrakták őket netre:)

Együtt az amcsikkal, majdnem:p

23. rész nem lesz, de szeptemberben indul a 8.évad:D

Hipp-hipp-hurrá:D

2010. jún. 15. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!