Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc animétek? Ami legjobba...

Kedvenc animétek? Ami legjobban magával ragadott?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Tipp 1: Keress fel anime adatbázisokat és nézd meg random emberek profiljait. Milliószám meg fogod találni arctalan idegenek kedvenceit.


Tipp 2: Használd az oldal keresőjét, majdnem minden nap jön valaki ezzel a kérdéssel.

2016. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Naruto-kiskorom kedvenc animéje.

Nisekoi-nagyon vicces és jók a karakterek benne.

Sakurasou no pet na kanojo-vicces és jók a szereplők itt is és a végére voltak komoly részek,hogy milyen a való is a való élet.

Lovely complex-Sokat hallottam róla,hogy mennyire jó.Elkezdtem nézni és tényleg szakadtam rajta,bár egyértelmű a vége,de jó hogy ilyen sok komplikáció lép fel és hogy nehezen érik el egymást,megannyi vicces eseményen át. :D

2016. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha egyet kell kiválasztanom, akkor a Gintama.

Egyébként a Top 5 számomra a Mahou Shoujo Madoka Magica, Shinsekai Yori, Gintama, Rainbow és Code Geass.

2016. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tenkuu no Escaflowne
2016. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
One Piece
2016. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ghost In The Shell franchise és JoJo's Bizarre Adventure sorozat. Nekem ez a kettő volt, ami szinte azonnal, és tartósan képes volt beszippantani.
2016. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Firedoom ***** válasza:
#3 jo izlesed van xD
2016. máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
One piece, bleach, Fairy tail Gintama, és a HxH ?
2016. jún. 18. 10:41
 9/9 anonim ***** válasza:

One Piece,Fairy Tail,Uta no Prince sama,Bleach

One Piece:a második kedvencem,de sosem tudom abbahagyni.Nem egy olyan anime,amiből sokat nézel,és megunod.

Fairy Tail:ez a kedvenc animém,ami igazán megfogott benne,az maga a történet világa,a szereplők,és megmutatja,hogy mekkora is lehet a barátság ereje.

Uta no Prince sama:az első anime,ami miatt fent maradtam éjfélig úgy,hogy másnap reggel 6-kor kellett kelni.És az első anime,amit megszerettem úgy,hogy nem volt benne semmi fantasy.

Bleach:az első animém,és még mindig benne van a top 5-ben.A harcok,az karakterek,a szereplők kinézete,és ami számomra az egyik kedvenc,a négy plüss(Kon,Ririn,Nova,Cloud)

2017. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!