Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik horrorfilm ez?

Melyik horrorfilm ez?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban ez volt az első horrorfilm amit néztem, de körülbelül az első ijesztés után féltem én kikapcsoltam, most újra szeretném nézni.


Még anno kereskedelmi csatornán ment, 16os karikával, és volt egy előző része is mert ez a második volt.


Egy kisebb hajó(halászhajó talán) motorja lerobban és a csapat kint ragad a vizeken. ekkor a ködből megjelenik egy nagy hajó ami régóta eltűnt.


Felmásznak rá, és üres az egész hajó, találnak rajta több évtizede ott lévő bort isszák, örülnek hogy megtalálták.


Lehívták a liftet, és egy labda(teniszlabda méretű) kigurult a liftől.(akkori osztálytársam mesélte, hogy ez a labdta a másik filmben is visszatérő motivum)


A csapat egyik csaj tagja eltűnt, és amikor keresni kezdik rábukkannak a hajó belsejében egy teremben a csaj levágott fejére, amit egy koponyahalomra tettek.


Idáig láttam, ezután féltem tovább nézni.


Valami hajós címe volt, kísértethajó szellemhajó(ez nem az a film),



2016. máj. 17. 02:41
 1/1 anonim válasza:
Sajnos nem tudom, de engem is érdekelne.
2016. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!