Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot nézzem...

Anonymus.lány kérdése:

Melyik sorozatot nézzem végig? NCIS, NCIS LA, a mentalista vagy Pretty Little Liars?

Figyelt kérdés

mindjárt befejezem a hawaii 50-t és szeretnék belekezdeni egy új, hasonló sorozatba, amiben van humor, izgalom és személyes ügyek is

Melyiket ajánlanátok és miért?



2016. máj. 16. 16:45
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Ha a Hawaii Five-0 tetszik, akkor ezeket ajánlom: NCIS, NCIS:LA, Person Of Interest, Castle, Lie To Me, Numb3rs, Strike Back, The Unit, Burn Notice, Nikita, Flash Point

A fentiek közül én mindet láttam, ezért ajánlom ezeket.

2016. júl. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
NCIS LA sztem a legjobb utana mentalista
2017. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Humor, izgalom, személyes dolog akkor A mentalista!

De a Pretty Litle Liars-t is csak ajánlani tudom!

2017. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Pretty Little Liars nem ismerem

a mentalistát végig néztem engem lekötött ebben szerintem több vicces jelenet van mint az ncis-ben.

NCIS,NCIS LA, mindkettő hosszú sorozat és mai napig új részekkel fut.

Nem tudom segítettem-e (esetleg annyi hogy NCIS kapcsolódik több testvér sorozatához és megjelennek a JAG becsületbeli ügyek egy részében)

2019. febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!