Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeritek ezt a filmet?

Ismeritek ezt a filmet?

Figyelt kérdés
Régebbi film és nem túl sok mindenre emlkészkem,de az tuti,hogy gonosz manók/koboldok voltak a főszereplők. Valami babaházban éltek vagy nem is tudom és család megvette azt a házat. Meg voltak valami elmegyógyintézetben is,ahol találkoztak egy nővel(mármint a család) akit szintén megtámadtak már a koboldok és mindig rajzolt valamit. A végén pedig kigyulladt a család háza és ezen a babaházon keresztül menekültek meg. Régen nagyon sokat ment a Film+-on vagy a Cool tv-n. Kicsit furcsának hangzik így,de király film volt:D Előre is köszönöm!

2016. ápr. 29. 19:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az előző kommentelőknek köszönöm,de sajnos ezek sem találtak. Már kezdek kételkedni benne,hogy tényleg így volt-e:D
2016. ápr. 29. 20:13
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne add fel haver😂😂😂
2016. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nos akkor lehetséges, hogy nagyon picit tudok segíteni, mert én úgy emlékszem, az a szőke kislány Drew Barrymore volt.Próbáld meg ennek a színésznőnek a filmjeit kikeresgélni neten és így talán megtalálod amit keresel.
2016. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem jött be:/
2016. máj. 1. 13:20
 15/17 anonim ***** válasza:
Inhabited ( otthon rémes otthon )
2020. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Góliánné M.Tamara válasza:

Szia

Bocsánat hogy ide írok,de esetleg meglett a film? Én is ezt keresem már nagyon régóta,nekem is kb ennyi rémlik csak belőle.

2021. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szia, igen, otthon rémes otthon a címe:)
2021. szept. 9. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!