Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca rajongók! Hogy...

Trónok harca rajongók! Hogy is van ez a szürke hám dolog?

Figyelt kérdés
Ezt a betegséget csak teljesen átalakult egyénektől lehet elkapni? Mert ugye Jorah elkapta, és lesegítette Dany-t a hárpia fiai támadáskor a színpadról,akkor megfogta a kezét,ebből (számomra) az következik,hogy Dany is elkapta a szürkehámot.Ez így helyes,vagy csak az én agyfingásom?
2016. ápr. 24. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor kapná el, ha azt a részt fogta volna meg.


VISZONT


Shireen meg egy egyszerű játékbabától kapta el, szóval...

2016. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy biztos, hogy Dany nem kapja el, mert a könyvben Jorah teljesen egészséges, nincs ilyen problémája. :D
2016. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt még hozzá kell tenni, hogy Dany nem hétköznapi ember. A Targaryeneknek sokkal erősebb az immunrendszere, mint egyéb embereknek. Ha jól tudom, pl. Dany eddig még soha életében nem volt beteg.

Persze előfordulnak megbetegedések közöttük, volt már szürkehám is, de nagyon ritka.

Tehát Dany immunis is lehet a betegséggel szemben.

2016. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy a Targaryenek immuninsak legyenek (számomra) abszurd dolog :D az akinek 300 vagy mégtöbb éve vérfertőzésben született minden rokona,hát... Na mind1! Nem festem az ördögöt a falra. A debilnek így is van elég baja.
2016. ápr. 25. 06:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy ez egy fantasy?

A Targaryenek épp azért maradtak "vérfertőzésben", hogy megőrizzék a "tisztaságukat" és ne keveredjenek más emberekkel. Mert voltak előnyei ennek. Az egyik az immunitás, a másik a sárkányokkal kapcsolatos.

2016. ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Főképp az az előnyük, hogy Valyriából származnak. Köztudott, hogy ott sokkal fejlettebb emberek éltek, mint a világ többi részein.
2016. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
...de akkor is!
2016. ápr. 25. 13:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez egy fantasy, szokj hozzá.
2016. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
13:18- ez akkor is szúrja a szemem!:D nem tudok hozzászokni
2016. ápr. 25. 13:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Pedig ez akkor is így van.
2016. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!