Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik régi film lehet ez? Ki...

Melyik régi film lehet ez? Ki emlékszik rá az idősebbek közül?

Figyelt kérdés
Csak a végére emlékszem: azt hiszem, a férfi főszereplő halálos betegen egy szigeten várja a szerelmét, addig nem akar meghalni, amíg nem jön el hozzá a nő, aki jön is, már közeledik a hajó, látszik a vitorla, de mivel a férfinak egy új barátnője féltékeny a másik nőre, azt mondja a betegnek, hogy nem lát semmiféle hajót. Aztán, hogy meghal-e a férfi, mielőtt megérkezne a nő, nem tudom, talán igen.

2016. márc. 30. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez Trisztán és Izolda története. Nézz utána a feldolgozásoknak, biztos rá fogsz találni.
2016. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár nem biztos, hogy ez lett volna, mert - gondoltam - ha megtudom a címét ismerős lesz, de azt hiszem, Trisztán és Izoldát nem láttam filmen. Azonkívül ez a 20-as, 30-as években játszódó, kosztümös film volt. Sokáig azt hittem, hogy a Casablanca, de most adták újból a tv-ben, és nem az.
2016. márc. 31. 09:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell lovagtörténetre gondolni feldolgozás alatt. A 10 dolog, amit utálok benned például Shakespeare Makrancos hölgyének feldolgozása, bár nem feltétlenül könnyű ráismerni. :) És persze az is lehet, hogy az általad keresett film egyszerűen kölcsönvett a történetből egy fordulatot.
2016. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!