Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az RTL klub Farm-jából ki a...

Az RTL klub Farm-jából ki a kedvenc játékosotok (és miért ő)?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Laura, mert férfi vagyok ő meg egy csini modell.
2016. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gergő, mert nő vagyok ő pedig egy nagyon helyes férfi.

Viccet félretéve azért, mert ő a legemberibb, legnormálisabb, legszimpatikusabb az egész csapatban.

2016. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is Gergő, ugyanezekért!
2016. márc. 28. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Elsőre én is nagyon szépnek láttam Laurát, de ha jobban megnézem, már nem.

Furcsa arckifejezése van, és széles szája. Bár lehet, hogy csak a smink hiánya és a fáradtság teszi, de újabban nem túl előnyös a kép róla. Ha meg van csinálva, akkor persze nem rossz, de ez kb. minden nőről elmondható. Amúgy meg nagyon butuska, és nagyon rosszul áll neki, hogy állandóan flegmán húzza a száját.


Gergő nagyon normális, ez sokaknak szimpatikus. Furcsa, hogy egy ilyen emberi, normális valakit is így ki tudjon kezdeni egy dani féle patkány. Na az egy gusztustalan ember. Mind külsőre, mind belsőre. Külsejéről nem tehet, mégis meglepő, hogy erre olyan beképzelt. Nem értem. Undorító, ahogy kinéz, a feje, a fogai, a vézna teste. De még ez is szerethető LENNE, ha nem társulna hozzá ilyen aljas, hányadék jellem.

A Cintia sem különb. Ugyanez az aljasság, sunyiság, csak nőben.

A tűzoltó Sándor is szimpatikus. Idősebb, ezáltal bölcsebb.

Attila elsőre szimpi volt, emrt laza. De most... szánalmas, ahogy a nőkkel beszél. Vagy inkább mindenkivel. Valamiért többet képzel magáról, mint ami valójában.

Dia érdekes, őszinte lánynak tűnik, csak nem értem, miért áll be a furkálódókhoz. Valószínüleg olyan egyszerű, paraszti ésszel gondolkodik, és nincs hozzászokva ezekhez az ármánykodásokhoz.

Norbi is normális eddig.

2016. márc. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gergő az esetem és a kutyája miatt :D
2016. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Norbi Gergő Cinti Sándor

Norbi; érti a dolgát és nagyon ügyes a farmon

Gergő; lehet hogy csendes de nagyon rendes 😂 szimpatikus nekem és ha majd benn lesz a top 5-be akkor mindenki meglátja hogy nem csak egy szótlan valaki

Cintia; sokan nem szeretitek de nekem szimpi. Lehet hogy nem kel fel időbe de ha te 10:00kor kelnel 1 éve már te sem 3 hét alatt szoknád meg a 6-7 órai kelest.

Sándor; elvégzi a neki kijelölt munkát (es meg jól is) örülnek ha ő nyyerne

2016. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gergő és Sándor valóban ügyesek, dolgoznak, tudnak alkalmazkodni.

Cintia fiatal nő létére elég bunkó, volt sok olyan megnyilvánulása, amin csak pislogtam.

Aludni mindenki szeret, és mindenki szívesebben pihenne, mint hogy kapáljon, de ez egy ilyen műsor, vállalta, tudta, miért jön be. Ha mindenki úgy állna hozzá, ahogy ő, akkor nem lenne reggeli, nem lenne tej, stb.

Semmi alkalmazkodás, semmi tisztelet, talán még kinőheti, de ennyi idősen azért már illene tekintettel lenni másokra.


Norbi nekem is szimpatikus volt az elején, de mostmár nagyon gáz, hogy mindent ő akar megmondani, mindenbe bele kell szólnia, mindent ő tud a legjobban, sőt mindent csak ő tud. Mikor valaki megmondta neki ezeket, nem akarta elhinni, és csinált egy szavazást, vagyis körbekérdezte mindenkitől. Amikor szinte mindenki elmondta ugyanezt más szavakkat, nem tudta elfogadni, kínosan vigyorgott, és mindenkinek visszaszólt, hogy "te is ilyen vagy!"

dDe nem másokról volt szó, hanem róla, és nagyon gyerekes ez a visszatámadás, amikor nem tudja lekezelni a helyzetet, hanem így reagál, hogy "de te is!"

Kisgyerekek szokták ezt csinálni.

2016. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gergő :)
2016. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!