Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film? (Többi lent)

Melyik az a film? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Melyik az a film amiben Jack Lemmon és Walter Matthau szerepel.

Film leírás: Walter Matthau egy baseboll? meccs közvetítője. Mind kettőjüknek (Jack Lemmon, Walter Matthau) van gyereke egyikőjüknek egy fiú másiknak egy lány és össze akarnak házasodni. Aztán elindulnak az esküvőre vagy hova de útközbe sok kalamajkába keverednek pl h stoppolnak majd egy autós felveszi és útközben az aki felveszi őket meghal. Emiatt a rendőrségen kötnek ki. Majd mikor megérkeznek a fiúnak aki házasodni készül eltűnik és végén vmi rendőr helikopter találja meg a házatetőm.



2016. márc. 13. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa pár 2. (The Odd Couple 2)


Nem láttam, de kb. három másodperc alatt megtaláltam a neten. Nem bántásból, csak tanács a jövőre nézve: ha tudod, milyen színészek játszanak a filmben, pillanatok alatt megtalálod a filmet is.

2016. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. és 2. köszönöm. kerestem a googlen de nekem vmiért nem jött össze. :c De köszönöm nektek. :)
2016. márc. 14. 15:01
 4/4 anonim válasza:
Furcsa pár 2
2017. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!