Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok olyan oldalt ahol...

Írnátok olyan oldalt ahol filmeket lehet venni digitális formában?

Figyelt kérdés
Olyan kéne mint a játékok esetében a Steam, tehát van egy profilom, a megvett filmek pedig ehhez kapcsolódnak és innen bármikor elindíthatom őket, bármilyen eszközről.

2016. márc. 1. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem pont ilyen, de hasonló a Netflix.
2016. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ismerem, sajnos ott elég hiányos a kínálat és nagyrészt inkább a sorozatokra mennek rá. Na meg ez egy téka inkább. Nekem az lenne a lényeg, hogy akár 60, 70-es évektől kezdve a napjainkig legyen egy minden műfajt felölelő kínálat. Mivel szeretném a kedvenc filmjeimet megvenni, de van sok ami 20, 30 éves.
2016. márc. 1. 21:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Netflix, havi díjas, csak magyar felirattal tudod ott, akármennyi filmet, sorozatot nézhetsz ami a kínálatban van. Ezen kívűl más nincs. Illetve youtubeon is vehetsz néhány filmet.
2016. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy olyan nincs amilyet te szeretnél, csak max illegális formában fordul elő külföldön, meg Mo-n is.
2016. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Köszi, de előbb írtam, hogy az nem felel meg a jelenlegi igényeimnek, tehát egy gyűjtemény összeállítására, ettől függetlenül majd arra is előfizetek egyszer ha bővül a kínálat. Viszont nekem az kéne, hogy külön-külön vehessem meg a filmeket, de ha ilyen nincs akkor szomorú leszek. :( Dobozosan nem akarok venni filmeket...
2016. márc. 1. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:
hulu.com ?
2016. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

"4/6 Amúgy olyan nincs amilyet te szeretnél, csak max illegális formában fordul elő külföldön, meg Mo-n is."


Rosszul tudod, már 2016-ban is létezett az Amazon ahol nagyon sok film vásárolható meg digitális formátumban, pont úgy ahogy a kérdező szeretné. Sajnos magyar filmet nem nagyon árulnak.

Az UltraViolet is létezett 2016-ban, de ez nem olyan ami a kérdezőnek kell.


Sajnos Magyarország nagyon le van maradva ezen a téren, ráadásul adminisztratív akadályokat is tettek, pl. külföldön élők (mint én is) nem vásárolhatnak magyar digitális zenét magyar online boltból. Technikailag ki tudom játszani a tiltást de sem üzletileg sem másképp nem értem a lényegét hogy valószinűleg a legfizetőképesebb réteget tiltják el.

Magyar és magyar szinkronos filmeket is szívesen vásárolnék digitális formátumban de mivel nincs ezért kalózmásolatokat kell letöltsek hogy a gyerekeim magyarul tudjanak filmet nézni.

2019. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kérdezőnek: magyar és más ritka filmekre az egyetlen megoldás amit találtam hogy megvásárolom fizikai hordozón (pl. DVD), digitalizálom és feltöltöm egy Plex szerverre. A Plex az én hardveremen fut saját hálózaton, de kivülről is elérhetővé lehet tenni így gyakorlatilag a világon bárhonnan le lehet játszani az ott levő filmeket és más tartalmat (pl. zene, képek).


Amazonon kívül a Google, Apple és több más cég is árul digitális filmeket de a magyar kínálat gyakorlatilag nulla.

2019. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tudom, ez nekem is probléma, hogy nehéz beszerezni a filmeket. Sajnos nagyon sok ember szokott rá a lopásra és már olyan szinten természetesnek veszi, hogy el se tudja képzelni, hogy fizessen érte.

Az Apple iTunes Store-on kívül egyenlőre nem ismerek más szolgáltatót, ahol digitálisan lehetne filmeket venni. Jelenleg 91 filmnél tartok, amit ott vettem. 1-2 film kivételével mindegyikhez van Magyar hangsáv. Mindegyik film minimum HD de a legtöbb amit vettem 4K minőségben is letölthető (a vásárlás tartalmazza a hd és 4K verziót egyaránt). Pl. A matrix filmeket 4K-ban tudtam megvenni Magyar hangsávval és csekély összegekért. A Navarone ágyúi 2-t nemrég vettem szintén Magyar hangsávval és HD minőségben. Ugyanilyen formában sikerült a piszkos 12-t is megvenni, szintén olcsón. De új filmek is sok van fent Magyar hangsávval, 4K dolby vision, dolby atmos formában (persze a dolby atmos az az angol hangra vonatkozik). Szóval az Apple iTunes store-t tudom ajánlani bárkinek. Vásárlás előtt persze mindig nézze meg a leírást, hogy van-e Magyar hang hozzá, mert sajnos nem mindenhez van, de nagyon sok filmhez. 2017-ben kezdtem itt vásárolni filmeket, szóval már akkor is sok filmhez volt Magyar hangsáv az Apple-nél. Zenét is vettem már náluk, szerencsére, mert időnként eltünnek zenék az előfizetéses szolgáltatásból, de amit megvettem az továbbra is megmaradt nekem. Filmet se vettek el még tőlem. Nemrég írtam a 3 nagy streaming szolgáltatónak (netflix, hbo és disney), hogy tervezik-e ilyen áruház bevezetését. A hbo egyenlőre nem, de ha lesz rá lehetőségük, akkor mindenképpen indítanak ilyet. A netflix ügyfélszolgálatosa nem tudott erről információval szolgálni, a disney pedig egyenlőre válaszra se méltatta a levelemet. Persze egyik haverom szerint kevesen vagyunk világszerte akik fizetnének ilyesmiért szóval nem sok esély van erre. Addig marad az apple meg a lemezek vadászata, mert az eredeti lemez kb sose megy tönkre. Tudom ez is ismeretlen a torrenten felnőtt emberek számára, de nekem van olyan cd-m, ami 85-ben lett gyártva és hibátlanul működik.

2023. febr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!