Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Natsu és Lucy hányadik részben...

Natsu és Lucy hányadik részben jönnek össze? Egyáltalán összejönnek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 17:47
 1/3 anonim válasza:
De sok ilyen kérdés van már:D Hiro (az író) szereti a Natsu/Lucy párosítást, valószínüleg össze fognak jönni, de szerintem csak az utolsó részekben max, elvégre ez 1 shounen, nem a románcra épül a dolog... vagy ha jól tudom akkor jön 1 újabb film (ezt csak hallodtam..) a fairy tailhez, lehet hogy abba jönnek majd össze, mint a narutoban:D
2016. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lu-chan ***** válasza:
41%
Sziasztok! Natsu és Lucy össze fognak jönni! Indavideón lehet magyar felirattal nézni a Fairy Tail részeket! Nagyon sok energiát fektet ek a fordításba és a 3. évadot fordítják! 28 éves vagyok és mident megtettem hogy találkozzak az anime készítőjével! 2015 július 15.-én elutaztam japánba majd telefonon előre megbeszélt időpontban találkoztam az anime készítőjével!" Ő elárulta nekem hogy az anime szünetelni fog de több mint 5 évadot készítenek belőle.. Szóbajött a Natsu-Lucy páros is. Azt mondta van jövője hogy a páros összejöjjön.. Nagyon örültem ennek!! Megmutatta a stúdiót ahol rajzolják és a rajzokat animálják,sok munkába kerül de azt mondta megéri. Beszélgettünk a szakmájáról hogy miért szereti ezt cainálni; ő azt válaszolta annyira átéli a munkáját a karaktereket hogy amíg bírja addig csinálja, imádja a munkáját. Nagy boldogsággal töltött el hogy a kedvenc animém készítőjével beszélgethettem"! Megadta a telefon számát amit sajnos nem hozhatok nyilvánosságra.. Persze nekem is sok munkába került mire mindent elintéztem,ovodás koromtól kezdve ez volt az álmom, nagyon sokat tanultam japánról,annak történelméről,és persze felsőfokú japán nyelvet. Nagyon örülök hogy ezt megoszthattam veletek! Ha bármi kérdésetek van fordúljatok bátran hozzám, vagy irjatok az emailomra-unatkoztam001@gmail.com-ra !
2016. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tessék, megint belédfutottam, utolsó.

El ne higgyétek, ez vagy egy katasztrofális hazudó vagy egy katasztrofális humorérzékkel rendelkező egyén rendkívül kreatív sztorija.

2016. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!