Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a south park rész...

Melyik az a south park rész amiben cartmen Hitler nek öltözik halloween alkalmából?

Figyelt kérdés
Hanyadik évad,hanyadik rész?

2016. febr. 19. 09:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ui:Bocsi elírtam,*Cartman:)
2016. febr. 19. 09:35
 2/4 anonim ***** válasza:
8/4
2016. febr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem tudom engem is érdekelne jo az a rész, 10. évadban van minden kedvenc részem csak ez nem tudom melyik:( de a 8/4 asszem nem az én ugy emlékszem az az amikor Butters nem akar táncolni a fekák ellen mert mikor táncolt volt aki meghalt mert lerepült a cipője és nem volt meg a tánchoz a létszám a fekacsávok meg mindig leégették Kyle-ékat
2023. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
megtaláltam közben 1.évad 7. rész Rózsaszín szem ha erre gondolsz mikor mindenki chubakka és mikor Kenny zombi lesz embert eszik és mások is zombik lesznekmert volt több rész is hol cartman hitler pl azt hiszem a 8. évad 3. részében is mikor megnézték a passiot a fiúk
2023. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!