Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért csak Budapesten vannak...

Miért csak Budapesten vannak 3D-s mozik?

Figyelt kérdés
Miért kivételeznek mindig a pestiekkel ?
2010. márc. 30. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert Budapest a fővárosunk, és egyben a legnépesebb magyar város.
2010. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ottis csak egy imax van nem?

mai minőségi szemüveggel készült filmet pedig bárhol nézhetsz nem kell ahoz ferde képernyő -.- persze ott nyilván jobb minden de ez legyen a legkissebb bajod:D

2010. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

ez nem pest hibája hanem magyarországé tehát magyarország egy szar ... elnézést minden magyar lakostol köztük én is de ismerjük el ez egy szar hely szar politikával és épp ezért egy országnyi pénz :P .. csak egy városra elég

gyengébek kedvéért

Mo pénze = pest karbantartása

ien csóró kis szarok vagyunk ez van :P

2010. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nem kivételezés

pesten van fizetőképes , megfelelő számú közönség , és biztosan megtérül a beruházás ára , tehát oda tesznek 3d-s mozit

amúgy otthon is meg lehet csinálni , csak kell hozzá egy progi ami a sima filmet 3d-be konvertálja (warezről ingyen) , egy film (torrentről ingyen) ,3d szemüveg (300ft/db) meg valami amin megnézed

kb ugyanaz a minőség mint a gyári 3d-s filmeknél

ha van egy nagy lcd-tv a közelben még jobb is mint a moziban :)

2010. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
érdekes, én már Szegeden és Kecskeméten is láttam 3D-s filmet. de az igaz, h mindig pestet nyomatják.mondjuk nekem nem annyira hiányzik a sok csőves, bűz, szmog tömeg és hasonlók :)
2010. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!