Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Flash című sorozat...

A The Flash című sorozat mennyire kapcsolódik a Zöld íjászhoz ( Arrow )?

Figyelt kérdés

A Zöld íjászt még pár éve az RTL-en kezdtem el nézni, de kb az évad felénél meguntam.

Nem rég neten elkezdtem újranézni eredeti hanggal, de a 10. résznél eldöntöttem, hogy inkább hagyom. Nekem nem tetszik.

Viszont ma hozzáfogtam a The Flash-hez, és eteti magát a sorozat. Minden másodpercét imádom! :D

Olvastam hogy ez a Zöld íjász Spin off-ja. A későbbiekben jelenthet problémát egy-egy rész értelmezésénél hogy nem láttam az Arrowot?



2016. febr. 13. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A Flash melléksorozata az Arrow, nem fordítva. Flash eredeti Justice League tag, Arrow nem. Amúgy a Flash sorozata enyhén nevetségessé teszi az Arrowot, lényégében a Flash fényében az Arrow egy bohóckodás semmi több.
2016. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nézned hozzá a Zöld íjászt, néhány részben felbukkan de a Flashel kapcsolatos ügyek, történet a fő szál mindig.
2016. febr. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szorosan kapcsolódik. Barry karaktere először az Arrow-ban tűnt fel, ott van egy-kettő közös epizód. Azután a Flash külön vált teljesen. Néha évadonként van egy vagy két Arrow És Flash közös epizód, de annyi az egész. Nem kell folyamatosan nézned az egyiket, hogy értsd a másikat.

Igen a Flash sokkal jobb. Az Zöld Íjász első két évada jó a többi hulladék. Hát amikor fogja és az összes többi képregény szereplő ellenfeleit akkor az egy picit kib@ssza a biztosítékot nálam.

Szóval nem nem szükséges nézned az Arrowot csak, ha fel szeretnéd idegesíteni magad.


Ha bármi egyéb kérdésed lenne a Flash-el tudod hol találsz.

2016. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a zöld íjász sokkal jobb karakter, mert nem szuper erőből lett hős, de a flash karaktere is nagyon jó. És a zöld íjász spin-off sorozata a flash, mert a zöld íjászból bontakozott ki, és itt nem azt kell nézni, hogy flash justice league tag.
2016. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!