Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Deadpoolban vannak utalások...

A Deadpoolban vannak utalások a korábbi X-Men filmekre?

Figyelt kérdés
Érdemes lenne bepótolni őket, mielőbb megnézem? Az első 3-at, plusz az első Wolverine spinoffot láttam. Ami utána voltak filmek, azok kimaradtak nekem.

2016. febr. 13. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem láttam még a Deadpoolt,de tuti,hogy nem kell ismerni hozzá az X-Men filmeket.

Spoiler nélkül elég ha annyit tudsz előtte,hogy alapvetően a képregényekben Deadpool próbál versengeni/barátkozni/megölni Wolverinenel/t. Többször próbált bekerülni az X-Menbe,de nem látták szívesen. És kedveli Pókembert.

Szerintem max. ezekre lehet utalás, de inkább semmire sem.

2016. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Wolverine bőven elég hozzá.

Az is csak azért lényeges, mert ugye abban benne van Deadpool, csak kicsit másképp.

Az utalások pedig csak poénok azzal kapcsolatban, hogy az milyen gáz volt, illetve, hogy már találkozott az X-men csapattal a film előtt, de ennyi.

2016. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell hozzá megnézni sokat, mivel azóta újraíródott az idősík. Az egyedüli érvényesek a First Class és a Days of Future Past. Utóbbiban van, hogy újraírják az idősíkot, ezért érdemes megnézni. Meg amúgy is a legjobb az összes X-Men film közül.
2016. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát azért én azt nem mondanám,hogy a legjobb...
2016. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek,Kolosszus szerepel benne mint felnőtt meg egy diákja,de neki nem mondom meg a nevét
2016. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!