Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Nisekoi animében melyik...

A Nisekoi animében melyik lány kulcsa nyissa azt a nagy medált vagy mit? :D

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 02:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szóval az egész egy one shot mangaként indult,amiben csak Raku és Chitoge szerepel.10 évvel azelőtt megajándékozták egymást,Raku egy origamit adott Chitogenak,míg Chitoge a nyakláncot(igen,nem fordítva).Amúgy a fejük eléggé másként van megrajzolva,de persze hasonlítanak.Szóval tuti Chitoge lesz akivel összejön,meg a nyakláncra is ő az esélyes,ha közben nem változtatott meg a sztorin semmit a szerző.Túl egyértelmű amúgy,hogy a többi lány csak versengésként szerepel,szerintem mindenki tudja most már a választ.Bár én Onodera párti vagyok,de nem bánom ha Chitogeval jön össze. :D
2016. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam.Chitoge kapta a nyakláncot és Raku az origamit.Na és tényleg nem fordítva most már. :D
2016. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ez igaz :D jó megfigyelő vagy :D
2016. febr. 20. 10:46
 14/18 anonim ***** válasza:
Köszi.Szerintetek lesz 3. évad?Te amúgy kinek szurkolsz? :D
2016. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Catlin válasza:
Szinte biztos, hogy Chitoge-é mert például az anyja mondja, hogy az ő kifestőjéhez járt a lakat :D
2016. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem.A mangában már kiderült,hogy Onodera kulcsa nyitja.Ő az ígéret lánya,akire visszaemlékszik Raku.A manga kb. 5 részen belül véget ér.Érdemes utána nézni,Onodera ma vallott szerelmet.:) De ez már sajnos nem fog sokat érni...
2016. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Catlin válasza:

'A manga 5 részen belül végetér'

Tök jó, hogy már van pár száz része :D

2016. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

" 'A manga 5 részen belül végetér'

Tök jó, hogy már van pár száz része :D "

Amikor írtam,akkor kb. 5 rész kellett,hogy véget érjen a manga.Logikus,hogy a manga több 100 részes,ha már 2.évad is lefutott.Nem értem mi értelme volt ide írnod,ha kötekedni akartál,ha nem.

2016. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!