Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
sziasztok , egy par eve lattam egy jo filmet de nem tudom a cimet es ujra megszeretnem nezni , remelem tudtok segiteni.Amire emlekszek a filmbol az hogy egy munka tabor ba voltak , 2 ferfit mutatak akiknek koveket kellet hordani jobbrol balra , telen meg havat .Az egyik homosexualis volt es a masik meg zsido. A vegen az egyik le loveti magat a masik meg ra ugrik a keritesre. nagyon megkoszonem ha tudna nekem valaki segiteni

2016. jan. 30. 09:20
 1/1 petitfett ***** válasza:

Hajlam

színes, magyarul beszélő, angol-japán romantikus dráma, 105 perc, 1997

Némeország a harmincas években. A homoszexuális Max esténként a tanszvesztita díva, Greta/George mulatójában szórakozik. A Hosszú kések éjszakáján azonban egy SS-különítmény vérbe fojtja a mulatságot. Maxéknak sikerül elmenekülnie. Próbálják meghúzni magukat, de a barátok, a rokonok vonakodnak segíteni nekik. Végül lecsapnak rájuk, ám csak Max kerül élve a koncentrációs táborba. Itt zsidónak adja ki magát, remélve, hogy jobb helyzetbe kerül, mint a homoszexuálisok. A férfi beleszeret Horstba.

Martin Sherman színdarabjából.

rendező: Sean Mathias,

színész: Clive Owen,

színész: Ian McKellen,

színész: Lothaire Bluteau,

színész: Nikolaj Coster-Waldau,

színész: Mick Jagger,

színész: Jude Law,

színész: Gresby Nash,

forgatókönyvíró: Martin Sherman,

zeneszerző: Philip Glass,

operatőr: Giorgos Arvanitis,

producer: Dixie Linder,

producer: Michael Solinger,

vágó: Isabelle Lorente

2016. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!