Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Otlet filmek okozta szorongas...

Otlet filmek okozta szorongas lekuzdesere?

Figyelt kérdés
Sok filmet negneztem eletem soran es koztuk olyanokat is amikben nyilt eroszakot alkalmaznak (pl Sin city, tronok harca sorozat) es egyes helenetek a legmelyebb felelmeimet vetitettek ki es aztan almomban is visszakoszonnek es az utcanis ha elmegyek pl mindenkibe azt latom bele hogy bantani akar. Nagyon szeretnek ettol megszabadulni, tudom hogy nem kellett volna ennyi hulyrseget megneznem de mar kitorolni nem tudom. (pl az szerintem nem normalis amit tegnap is almodtam hogy egy ficko belokott a vagonjaba es elvitt egy olyan helyre ahol nincsenek ablakok es kisolloval kivagdosta az ujjaim kozul a bort meg egyeb helyekrol es teljesrn ugy almodtam meg mintha a egy film lenne rendesen ilyen snittekkel meg kisse hatborzongato zenevel. Es az egeszet en eltem at es borzaszto volt megtapasztalni azt a haragot is amit sugaroztt felem. sosem volt meg ennel remisztobb remalmom. Most jutottam el arra a pontra hogy soha tobbet nem nezek ilyeneket csak ugye a mar kialakult szorongassal kezdeni kene vmit. Esetleg valami otlet?

2016. jan. 29. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak olyan dologtól szoronghatsz, amit láttál valaha. Egy eszkimó kisfiú nem fog zsiráffal álmodni, mert nem is tudja, mi az. Egy afrikai kislány nem fog havas gleccserbe zuhanni álmában, mert nem látott olyat.

Ezután tudatosan kerüld az erőszakos filemeket, s idővel csillapodni fognak az emlékek. Nem tűnnek el azonnal, de meg fognak ritkulni. Én ugyanígy voltam, nekem ma a maximum egy Bones vagy Mentalista. És sikerült.

2016. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vígjátékok pl.: Kavarás
2016. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!