Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondana nekem valaki olyan...

Mondana nekem valaki olyan filmeket mondjatok, amiket érdemes megnézni, s hatással is volt rátok?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok,amik emberi kapcsolatokról,élethelyzetekről szól.stb.


Nekem például :A bakancslista, Thomas Crown ügy


2010. márc. 27. 23:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a mondjatokat kétszer írtam
2010. márc. 27. 23:59
 2/11 anonim ***** válasza:
legutóbb Oscarra jelölt filmek közül nekem nagyon tetszett a Precious, a Blind side és az An education (Egy lányról)
2010. márc. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy kosaras naplója. Szerintem nagyon jó film.
2010. márc. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
gyalog galopp szerintem 1 alapmű igazi angolhumor 1 régi magyar film a legényanya nagyon nagy poénok vanak benne érdemes megnézni:D a hal neve wanda,
2010. márc. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A. I. mesterséges értelem
2010. márc. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A csíkos pizsamás fiú is nagyon szép film.
2010. márc. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

00:39


jól hangzik a címe

meg is nézem...felkeltette az érdeklődésemet

2010. márc. 28. 01:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A kosarasost érdemes..

Én láttam egyszer egy részletet egy filmből, talán A fiúk nem sírnak volt a címe, szintén diCaprio, és nagyon tetszett, azt hiszem deNiro-val játszott benne.

Amit még nagyon szeretek, az az Édes november (Keanu Reeves, Charlize Theron), Az óriás (ez valami zseniális, két kisfiú játszik benne), A tizenkét dühös ember (én a Jack Lemmonos változatot láttam) Az Amélie csodálatos élete (Audrey Tatou, már klasszikus) és a Harrison Bergeron, amit nem fogsz tudni megnézni, mert évek óta kutatok utána, és sehol semmi (én a TV2 Képírók sorozatában láttam hajnali kettőkor, de isteni.)

Viszont azt hiszem, Kurt Vonnegut novellája, elolvasni mindenképp megéri.

Szeretem még a Konstantin a démonvadászt a képi világa miatt, a Drágaságom szintén nagy hatással volt rám (Audrey Tatou), és ugyan furán hangzik, de a Chihiro szellemországban is, vagy tízszer megnéztem, bár egy rajzfilm. Valamiért csak kapott Oscart meg Arany Medvét...vagy Pálmát... azt hiszem, medve volt:))

Úgy emlékszem még, hogy nagyon tetszett a Szex, hazugság, videó is, bár nagyon rég láttam.

Ja, és a Forest Gump, aki még nem látta.

2010. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fiúk nem sírnak-ban nem játszik sem Dicaprio, sem DeNiro, hanem Hillary Swank és Chloe Sevigny.
2010. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahol a vadak varnak
2010. ápr. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!