Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes megnézni a Dream High...

Érdemes megnézni a Dream High 2-őt?

Figyelt kérdés
Az egyet már láttam, de nem tudom, hogy a 2. évad milyen, akai már látta tudna róla véleményt mondani?

2016. jan. 22. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Szerintem közelében sincs az első résznek. Én láttam belőle pár részt és nem annyira jó, de persze megnézheted, csak hogy legyen összehasonlítási alapod, meg ez csak az én véleményem.
2016. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

köze sincs az elsőhöz. a főszereplő páros annyit szenved, hogy rossz nézni, nem tetszik. van viszont egy kis mellékszereplő páros (a diri lánya és egy srác), na az ő karakterük, sztorijuk jó lett. :) (nekem az elsőben is IU és Wooyoong mellékpárosa tetszett jobban). sajnos nem kaptak annyi screentime-ot mint az 1.évadban wooyoongék, de attól még jó a történetük.

Egyébként eléggé elmarad az első évadhoz képest, történetben, zeneileg is (legalábbis számomra), míg az 1-ből szívesen nézegetek vissza néha zenejeleneteket, addig a 2.ból konkrétan 1 van csak ilyen.

Nekem legalább a nem megszokott románcért megérte megnézni, de úgyhogy végigszenvedtem a többit.

2016. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. febr. 16. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!