Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Farm ahol élünk - 6. Évad -...

Farm ahol élünk - 6. Évad - emlékeztek? Változtattak? Részletek lent

Figyelt kérdés

98-99 körül néztem a Farm ahol élünkből azt az epizódot, ahol leég a vakok iskolája (mert Albert meg egy barátja lent pipáztak előtte és ott hagyták az égő pipát) és meghal Alice Garvey és a kisbabája Mary Ingalls-nek. Tisztán emlékszem arra a fájdalmas jelenetre, amikor életüket vesztik.


Amikor állt Alice az ablaknál és próbált kijutni, úgy látszott, mintha a kisbabával törte volna ki az ablakot és a nagyon szemfülesek láthatták, hogy valójában a könyökével tette. Még emlékszem, ahogy ledöbbentem, hogy veri a baba fejét az ablakhoz és a bátyám is lemondóan mondta, hogy nagyon idétlen ötlet, hogy a babával töri ki az ablakot.


Évekkel rá amerikai fórumokon láttam, hogy erről beszélnek sokan, hogy milyen, hogy egy kisbabával törte ki az ablakot.


Kb egy éve (ugyanakkor, amikor a fórumokat olvastam) újra néztem és szintén annál a jelenetnél ahogy Alice töri ki az ablakot tisztán látszik, hogy a jobb könyökét használja és a bal kezével szorítja magához a babát.


Tudtok erről valamit? Ti emlékeztek rá, hogy olyan volt mintha a babával törte volna ki az ablakot? A rajongók miatt cserélték ki a jelenetet egy olyanra, ahol jobban látszódik a könyöke? Vagy csak mi nem láttuk jól?



2016. jan. 20. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A gyerekek sokmindent belelátnak sokmindenbe.
2016. jan. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!