Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 90-es években futott egy...

A 90-es években futott egy sorozat a tv-ben. Az keresem, valaki ismeri esetleg?

Figyelt kérdés
A történet egy vagy több családról szól. Már nem emlékszem pontosan. De a lényege az, hogy valahogy hozzájutnak egy varázsitalhoz, amitől kb 10 cm-esek lesznek. Különböző helyeken és időben történik velük "baleset". Egyszer pl, egy repülőn. Valaki esetleg emlékszik erre?

#sorozat #90-es évek #TV #apró emberek
2016. jan. 20. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

The Minikins - Aprónép

[link]

Amúgy meg 80-as évek :)

2016. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Igaz én akkor biztos csak az ismétlést láttam, hiszen 83-ban születtem. :)
2016. jan. 21. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Off:


Egy hete jutott eszembe, szintén gyerekkoromból ez a sorozat, ('80-as lévén ezek szerint én is az ismétlést láthattam...), de a címét nem tudtam. Épp azon voltam, hogy kiderítsem, mi lehetett ez.

Szóval én is köszi! :))

2016. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívesen! :) Én is nagyon szerettem. :)))
2016. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy másnak is hasznos volt a kérdésem!
2016. jan. 21. 20:20
 6/6 pandamanci válasza:

Nagyon jó volt az a sorozat, én is imádtam, de sajnos nem találok róla semmit.

Én is 82-es vagyok, nem tudom hányban mehetett, de legalább 6éves voltam már mert nyomokban emlékszem rá.

2016. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!