Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincs felirat az online...

Miért nincs felirat az online filmeken?

Figyelt kérdés

Az az észrevételem hogy az online filmek 90%-kánál nincs magyar felirat. Már mint arra gondolok hogy egy magyarra szinkronizált fimben mikor pl. egy idegen nyelven beszélnek de nem érteni mivel nincs hozzá felirat. Jó példa erre Az ősi prófécia (Dig) sorozat amelyben a film 1/3-a héberül van, de nics magyarul feliratozva.

Azért is teszem fel ezt a kérdés mert tegnap épp a Hogyan rohanj a veszTEDbe cimű filmet néztem amikor a vége felé kb10. percig indiánul karattyoltak de fogalmam sem volt hogy miről és eléggé befolyásolta a film élményét.

Ezért megkérdem: Miért nincs felirat az online filmeken?



2016. jan. 10. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem eddig ez fel sem tűnt. Mondjuk sokan természetesnek vesszük, hogy "minek, hiszen szinkronos", de ilyenkor azért tényleg jó lenne! :/

Például nemrég online is megnéztem a Hajsza a győzelemért-t, és ott is például amikor Lauda németül beszél, vagy épp különböző országok riporterei közvetítenek, azokat is csak angolul feliratozzák, amikor a tévében ment, akkor volt magyar a felirat. Azt mondjuk még nem próbáltam, hogy letöltsek az ilyenekhez magyar feliratot.

2016. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De van hogy még az eredeti angol felirat sincs.
2016. jan. 10. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!