Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok valami jó filmet...

Ajánlanátok valami jó filmet amin lehet sírni? Romantikus, Dráma kategóriába gondoltam. Többi lent.

Figyelt kérdés

Ezeket már láttam:A Felhők fölött 3 méterrel,Tengo ganas de ti,Fogadom,Ha maradnék,hosszú utazás,Csillagainkban a hiba,Kedves John,Ahol a szivárvány véget ér,a Step Up összes részét,Szerelmünk lapjai,Ház a tónál,Love Story,Titanic,Dirty Dancing,Menedék,Őrült,dilis szerelem,Dögölj meg John Tucker,Bunkó vagyok így hódítok,Ilyen az élet,Séta a napfényben,In your eyes,Vissza hozzád,P.S. I love you,Alkonyat (nem szeretem csak gondoltam beleírnátok),Holiday,50 első randi,Mielőtt felkel/lemegy a nap,Szilveszter éjjel,Adaline varázslatos élete

Tom,h a vége felé már nem nagyon dráma de szeretem :) Lehet h vmit kihagytam..



2016. jan. 7. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Saját szavak
2016. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. jan. 7. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:

ami ilyet ismerek, azt már te is láttad :D

végtelen szerelem, szerelem kölcsönbe

ezt még nem láttam, de a Harry és Sally egy tipikus romantikus film, keress rá (kicsit régebbi, ha nem baj)

a vissza hozzádról is jót hallottam


ha találok még, írok :)

2016. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

napos oldal

stuck in love

levelek Júliának

az első szerelem (my girl)

örök kaland

Ruby Sparks


a szerelem útján

egy szerelem története

2016. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megnézem őket :)
2016. jan. 8. 20:44
 6/6 anonim válasza:

Vad orchideak

Szenvedelyek viharaban

Szall a kakukk fészkére

Maléna

Hip-hop szerelem

2016. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!