Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Once Upon...

Mi a véleményetek a Once Upon A Time-ról?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik, de azért a Teen Wolffal, illetve a Pretty Little Liars-szal nem lehet összehasonlítani.

Az elején még nem nagyon indul be a cselekmény... Most az 1. évad 3. részénél tartok, és hiányzik belőle az izgalom. A részek végén nem vagyok kíváncsi arra, hogy most mi fog történni... Szerintetek érdemes folytatni, vagy inkább kezdjek el másikat?



2016. jan. 1. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Az 5. evadot nezem. nem bantam meg h elkezdtem. Akarmi is tortenik benne eppen, marcsak nemely karakterert is megeri neznem, Regina, Hook, Zelena vagy Rumplestiltskin.

Es szeretem h a mindennapokbol egy kicsit kiragad es magaba szippant a gyermeki bájával :)

2016. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. Szerintem érdemes folytatni, de ha te inkább a tinisorozatokat kedveled (és ez most nem degradálás, a PLL-t pl. én is szeretem), akkor lehet, hogy nem neked való.
2016. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első, azért jó szereplőket írtál te is, a kérdező még csak a 3. résznél tart, fogalma sincs arról, hogy ki az a Zelena vagy Hook. Amúgy szerintem már csak Hook miatt is megéri nézni a sorozatot, nagyon jól néz ki. :)
2016. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én konkrétan Peter Pan (pán péter)miatt keztem el az egészet és egyáltalán nem bántam meg! Már csak miatta érdemes eljutni a 3. évadig, de amúgy is imádom a sorozatot (4. évad felénél vagyok)
2016. jan. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Néztem én is, az ötödik évadig kifejezetten tetszett, de az ötödik évad, (még csak a felénél tartanak) eddig nem tetszett.

A hosszú sorozatok átka, hogy rétestésztaként nyúlik a cselekmény, s egyszer eljutnak oda, hogy kevés lesz az igazán jó ötlet a cselekmény tovább görgetéséhez, s kínlódásba fulladnak.

A Sötét Úrnő szerencsétlenkedik a szerepében, s az évad felénél megint azt a kört futják, amit már sokszor...


Érdemes nézni a sorozatot, bár nem tudhatjuk másoknak milyen igényei vannak vele szemben.

Abban meg reménykedem, hogy az ötödik évad második felére kiegyenesedik a történet.

Talán már a lezárásra is megérett a sorozat.

A színészek játéka széles skálán mozog, vannak, akik lubickolnak a szerepükben - értük is érdemes nézni - de vannak gyengécskén megformált karakterek is.

2016. jan. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat, akkor nézem tovább... Csak eddig még ugye nem indult be a cselekmény, és nem tudtam, hogy egész végig ilyen lesz-e vagy sem.
2016. jan. 3. 02:24
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Hihetetlen jó sorozat, imádom. Mindenképp folytasd. Persze, az eleje lassabb, mert minden szereplőt lassan megismerünk a visszatekintésekből (ezt imádom benne), de nagyon érdekes. Később pedig lesz izgalmasabb is, ne aggódj. Bár nem annyira akció-sorozat, mint a teen wolf meg a pll, de ezeket én is nézem és szeretem, úgyhogy valamennyire egyezik az ízlésünk, ezért folytasd ezt is, meglátod, milyen jó. Annyira jól beleépítik a már ismert mesehősöket és mégis egy csomó új tulajdonságot/történetet kitalálnak nekik, Fantasztikus.

Én az 5. évadot is imádom, talán jobban is az eddigieknél. :)

Én egyébként az említetteken kívül Vámpírnaplókat, Gossip girlt és Ahst is nézek (többek között). Egy barátnőm a Vámpírnaplókat nézte csak, neki is ajánlottam és már be is ért, ő is imádja. Nekem is úgy ajánlották és nem nagy kedvvel kezdtem hozzá, azt hittem ilyen gáz gyerekmese, de magával ragadott. :)

2016. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most fejezem be az 1. évadot, és nagyon tetszik!!
2016. jan. 8. 18:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Novemberben kezdtem el, és már a harmadik évadnál tartok. :D Egyszerűen imádom. Az eleje még tényleg nem túl izgalmas, de aztán majd kezd beindulni a cselekmény. Nagyon szeretem, hogy megmaradt a mesék gyermeki bája, de ugyanakkor át lett alakítva úgy, hogy a felnőttek számára is tudjon újat mutatni. Szeretem az átalakításokat is, mint például, hogy Piroska egyben a farkas is, hogy Rumpelstiltskin a szörny és a krokodil is, hogy Pán Péter gonosz, szeretem azt, hogy minden szereplőnek van valami köze a másikhoz, és a mesék között van átfedés. Szeretek mindent a sorozatban. Mindig meg tud lepni, mindig csak lesek, hogy mi van, mindig tud újat mutatni, és egyre jobban izgulok a szereplőkért, és nem bírom abbahagyni. Leülök a gép elé este, hogy megnézzek egy részt, és egyszer csak azon kapom magam, hogy már a harmadikat nézem. :)
2016. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. aug. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!