Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani valami jó...

Tudtok ajánlani valami jó sitcomot vagy vígjátéksorozatot? Romantikus is jöhet.

Figyelt kérdés
Amik tetszenek: 2 Broke Girls, Modern Family, Brooklyn 99, New Girl, Faking it (kedvenc), Significant Mother, Hart of Dixie, The Carrie Diaries... Valami ezekhez hasonlót szeretnék, és jó lenne, ha magyagyarulmeg lenne jelenve egy pár évada, mert már túl sok feliratos sorozatom van.

2015. dec. 31. 01:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Suburgatory, van magyarul is, valami rémséges címen futott: "a kondom el van vetve". Nem sok évad, 3 és nem tudom mennyit szinkronizáltak belőle.

Ha pedig a Megint Malcolm kimaradt azt is is ajánlom. Továbbá a Nevem Earl-t

2015. dec. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem baj, hogy nem harmatfriss, akkor romantikus-vicces sorozatként ajánlom a Szívek szállodáját (sok-sok évad, lezárva és magyarul)


viccesnek a Jóbarátokat, Így jártam anyátokkal -t

és én is a Nevem Earl-t (bár ezt nem mindenki csípi, mert fanyar helyenként és elgondolkodtató)

Ezek mindegyike sokévados, befejezett és szinkronizált.

2015. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az "Így jártam anyátokkal"-t én is szeretem, azt tudom ajánlani :)

30/F

2015. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Joey
2015. dec. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!