Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régi magyar filmek?

Régi magyar filmek?

Figyelt kérdés

Régebben láttam egy fekete-fehér filmet vagy az m1-en vagy a dunán és sajnos nem jegyeztem meg a címét.

A történet arról szólt, hogy egy lány elment az apjával egy étterembe és ott meglátott egy férfit akibe beleszeretett és kiderült, hogy a férfi udvarol egy színésznőnek. A lány elmegy a színésznőhöz és azt mondja neki, hogy ő a férfi rokona és a férfinek meg azt mondja, hogy a színésznő tanítványa. A végén persze a lány összejön a férfival. És nem vagyok biztos benne, de talán naplót írt a lány, és volt még egy mellékszála a történetnek, hogy a lány nővéreit férjhez akarták adni. Nem biztos, hogy magyar film volt, de szerintem igen. Hónapok óta keresem ezt a filmet, ha valaki tudja a címét légyszíves segítsen :)



2015. dec. 29. 20:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!