Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a filmnek mi a címe?

Ennek a filmnek mi a címe?

Figyelt kérdés

Hosszú szünet van és eszembe jutott, hogy volt egy film amit régen láttam és szeretném újra megnézni, de elfelejtettem mi volt a címe. 2000-nél biztos hogy régebbi színes családi film: Az animációs (a való életben létező, de az álomban rajzolt állatok) és az valódi (helyszín mindig valós, három főszereplőt pedig élő színészek játszák) részek vegyülnek benne. Azon kívül szinte biztos hogy magyar film egyrészt mert valamelyik magyar csatornán láttam (m1/m2/tv2) másrészt a főszereplő falusi otthona nagyon hasonlított azokra a tájakra amit a régebbi magyar filmekben láttam.

Tavasszal vagy nyáron játszódik és van egy - azt hiszem szőke - kislány olyan 6-10 év körüli - akinek nagyon rossz a magaviselete és az anyja szeretné, hogy megjavuljon, ezért segítséget kér a falu közelében élő idős asszonytól (aki azt hiszem egy jó boszorkány). Ő ad neki valamilyen "szert" amit a lány megeszik/megiszik és belekerül az édesanyja álmaiba (ezt persze csak később tudja meg, a nézőkkle együtt).

Először mindenkivel goromba (különösen egy békával, aki, ha jól tudom beleszeretett a lányba) és haza akar jutni, de - ahogy az várható - a film előrehaladtával egyre kedvesebb lesz, és megszereti az ott szerzett barátait.

Végül hazakerül, jobb ember lesz és mindeki boldogan él még meg nem hal. Ha valaki ismeri a filmet, vagy tudja a címét kérem írja meg, köszönöm.


2015. dec. 26. 11:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!